Z okazji nowego roku 2017 Automobilklub Jurajski życzy wszystkim członkom jak i fanom spełnienia marzeń, aby ten nowy rok był pełen radości, uśmiechu oraz aby dostarczył fantastycznych wrażeń i pozytywnych emocji.
Data dodania: 1 styczeń 2017
Jako szef Automobilklubu jurajskiego, którego okres  istnienia  od założenia to zaledwie 5 miesięcy  pragnę podziękować wszystkim sponsorom dobroczyńcom osobom, jakie wspierały wspierają i wspierać będą nasz AKJ w jego działaniu na niwie motosportu oraz propagowania bezpieczeństwa na drodze.
Data dodania: 10 grudzień 2016
UWAGA!!!

Wielka niespodzianka podczas trzeciej edycji "Treningu Asów" !!! Oprócz nagród rzeczowych dla zwycięzców będzie wręczona dodatkowa nagroda dla kierowcy który zdobędzie 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.
Data dodania: 3 grudzień 2016
Gratka dla miłośników motoryzacji. AUTOMOBILKLUB JURAJSKI wylosuje wśród widzów dwa przejazdy autem rajdowym w fotelu pilota. Nagroda zostanie zrealizowana  podczas jazd testowych na płycie Lotniska Rudniki.
Data dodania: 2 listopad 2016

Akj z wielkim smutkiem i żalem pragnie poinformować o ceremonii pogrzebowej, która odbędzie się w dniu 26.10.2016 roku o godzinie 14:30.
Data dodania: 24 październik 2016
Uwaga wszyscy Ci którzy zgodnie z zasadami startów są zainteresowani startem w Treningu Asów II edycji w dniu 16 X 2016 r zapisy ruszyły. Zgłaszamy się wysyłając swoje dane tel. e-mail. markę auta, klasę.
Data dodania: 7 październik 2016
UWAGA !!! Wszyscy którzy brali udział w pierwszej edycji oraz miłosnicy AKJ oraz klubowicze. Już na 100% mamy potwierdzenie daty II EDYCJI TRENING ASÓW - 16 pażdziernik 2016 godz 9.00 rozpoczynamy.
Data dodania: 2 październik 2016
Wiele ostatnio się dzieję w świecie medialnym po przeprowadzeniu przez Automobilklub Jurajski pierwszego "Treningu Asów". na portalach społecznościowych, radio oraz w prasie ukazują się artykuły potwierdzające, jak profesjonalnie do organizacji imprez podchodzi Automobilkub Jurajski, jak wielkie jest w stanie organizować przedsięwzięcia oraz jakie przesłanie niesie dla wszystkich maniaków czterech kółek. Poniżej przykładowy artykuł jaki ukazał się w "Życiu Częstochowy"
Data dodania: 2 październik 2016
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio