CHAMPIONAT 2024  

                       RUNDA  I            
           KLASYFIKACJA kierowca / pilot

miejsce /  kierowca  / pilot     / samochód       / punktacja              
...............................................................
             klasa I poj. do 1150 cm3

1.Bojarski Michał / Bojarski Jakub     FIAT 126P      / 25
2.Berent Grzegorz / Martin Katarzyna   Fiat SC        / 22
3.Warowicki Marcel/ Pasterniak Benedykt NISSAN MICRA  / 19

           Klasa II poj. do 1400cm3

1.Woźnica Radosław / Patrycja Ludwicka SUZUKI SWIFT   / 25
2.Zgajewski Łukasz / Kocieczko Franciszek HONDA CIVIC / 22
3. Olszewski Rafał/ Kaczorowski Daniel FIAT CC        / 19   
4. Słabikowski Krzysztof / Zieliński Łukasz FIAT SC   / 16
5. Siwek Mateusz/ Siwek Joanna HONDA CIVIC            / 14
6.Foksowicz Jakub / Berent Grzegorz VW POLO           / 12

          Klasa III poj. do 1600cm3
   
1. Zieliński Łukasz / Stasiak Dawid PEUGEOT 206    / 25
2. Krasa Andrzej / Krasa Alicja  CITROEN C2        / 22
3. Wijaczka Daniel / Tomalski Robert CITROEN SAXO  / 19
4. Puchała Sewryn / Wijaczka Daniel CITROEN SAXO   / 16
5. Stasiak Dawid / Zielinski Łukasz PEUGEOT 206    / 14
6. Sikorski Hubert / Sikorski Mateusz CITROEN SAXO / 12
7. Kawalec-Cnota Milena / Cnota Artur HONDA CIVIC  / 10
8. Tomalski Robert/ Wijaczka Daniel CITROEN SAXO   / 8
9. Cnota Artur/ Kawalec -Cnota Milena HONDA CIVIC  / 7
10. Sidoruk Marcin / Półtorak Łukasz HONDA CIVIC   / 6

       Klasa IV poj do 2000cm3  
1. Madej Sergiusz / Ludwicka Patrycja BMW E36   / 25
2. Zaremba Michał / Owczarek Piotr HONDA CIVIC  / 22
3. Pietrzyk Jakub/ Pietrzyk Artur RENAULT CLIO  / 19
4. Biłek Julia / Biłek Witold BMW 316 TI        / 16

        Klasa V powyżej 2000cm3
1.Stojek Krzysztof / Matuszewski Szymon SUBARU IMPREZA  / 25

                Klasa Rally N3
1. Cieślewicz Bartłomiej/Zagórska Małgorzata/  Twingo 2  / 25
2. Kupczyk Robert / Dąbrowski Bartosz /  Twingo 2        / 22
Data dodania:
Miło Nam zaprosić na kolejną edycję ścigania na torze Wyrazów  kierowców licencjonowanych jak i amatorów. Wzorem poprzednich edycji sprint poprowadzony zostanie zgodnie z przepisami PZM w oparciu o regulamin uzupełniający KJS. Do zapoznania którego  kierujemy wszystkich zainteresowanych startem w imprezie.

Impreza rozpoczyna się 6 kwietnia o godzinie 8:00. Zakończenie około godziny 18:00. Wstęp dla widzów jest darmowy.

Dokumenty do pobrania:
Regulamin Ramowy Championat Super Sprint Wyrazów
Zgłoszenie Championat
Karta OA BK
Akredytacja Fotoreporterska

Data dodania:
Automobilklub Jurajski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w imprezach Naszego AKJ w tym sezonie.  Zaproszenie kierujemy do zawodników, którzy w sezonie 2023  tak chętnie startowali na  naszych imprezach oraz kierowców, którzy do tej pory nie mieli możliwości poznać tego byłego toru. Formuła jaka będzie dominować w tegorocznych Sprintach pozwoli jeszcze bardziej podnieść  swoje umiejętności  za kierownicą oraz atrakcyjność samych  imprez. Głównym  kierunkiem będzie wprowadzenie jako dodatkowego atutu w postaci tytularnego CHAMPIONATU. Na równi z dodatkowymi atrakcjami wprowadzamy nowatorskie zmiany w kwestii trasy -ciekawsze konfiguracje z racji planowanych  zmian.  Pragniemy dodatkowo zmotywować zawodników do startów ciekawymi nagrodami rzeczowymi, które rozlosujemy  finalnie podczas GALI za miejsca na podium oczywiście plus puchary wraz z tytułem CHAMPIONA oraz dyplomy dla każdego uczestnika .Zwracając się do osób zainteresowanych imprezami oraz  potencjalnych chętnych do wzięcia udziału w naszych imprezach pragniemy podkreślić , że to przy Waszej współpracy i  udziale jest możliwe dokonywać zmian na lepsze, gdyż wiele zmian dotychczasowych wynikało  z realizacji oczekiwań  startujących w zawodach jak i zacnych fundatorów nagród. Zapewniając zawodnikom i kibicom dużo zadowolenia i satysfakcji z rywalizacji sportowej. Nasze podziękowania kierujemy na progu nowego sezonu również do tak Nam przychylnie nastawionych władz lokalnych Miasta Częstochowa  jak i Gminy Blachownia, co znajduje odzwierciedlenie w Naszym zaangażowaniu w poziomie wydarzeń oraz szeregu eventów szkoleniowych. A poprowadzonych we współpracy z WRD Policji , WORD , Komendy Straży Pożarnej oraz lokalnych OSP , Służb Medycznych. Za co dziękujemy serdecznie licząc na dalszą i rozwijającą się chęć współtworzenia pasji do motosportu.
Data dodania:

Miło nam polecić wyroby tej zacnej i renomowanej Firmy, która w branży  od 1983 roku, kiedy to wyprodukowano w ATT pierwszą alufelgę dedykowaną do Fiata 126p.Od pionierskich czasów do
dziś ,kiedy firma  posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczno-inżynieryjną, wyspecjalizowany park maszynowy oraz 41-letnie doświadczenie, w związku z czym obręcze powstają w oparciu o profesjonalizm i polski kapitał. Obszerna paleta wzorów charakteryzuje się wyważonym stosunkiem ceny do jakości, co jest szczególnie istotne w gąszczu wątpliwej jakości, tanich felg ze wschodu. Firma choć niewielka, jednak ugruntowała sobie wysoką i pewną pozycję na rodzimym rynku oraz uznanie wśród kooperantów zagranicznych, dla których wielokrotnie produkowała skomplikowane technologicznie serie felg. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasze produkty cieszą się uznaniem tysięcy europejskich kierowców.
Zatem na progu okresu zmian ogumienia i kół godna to polecenia Firma, której wyroby wspaniale sprawdzają się w motosporcie. Polecamy   
Data dodania:

Witając serdecznie w nawiązaniu do zapowiedzi Naszych zamieszczamy kalendarz imprez Automobilklubu Jurajskiego na sezon 2024 . Zapraszamy serdecznie także na Nasze cykliczne imprezy szkoleniowe; " hulajnoga elektryczna bezpieczniej ", Obsługa gaśnic samochodowych, pierwsza pomoc ,    akademie młodego kierowcy  oraz eventy klubowe i treningi .
            6 kwietnia I Championat super sprint Wyrazów
            11 maj   II Championat super sprint Wyrazów
             8 czerwca III Championat super sprint Wyrazów
             3 sierpnia IV Championat super sprint Wyrazów
    28 września VI Międzynarodowy super sprint o puchar Prezydenta Częstochowy 2024

Dziękując za liczną pomoc wielu osób w organizacji imprez zapraszamy do wspierania także  w tym roku, za co już teraz pięknie dziękujemy.
Data dodania:
Podsumowując kolejny pracowity sezon automobilklubu Jurajskiego niezmiernie miło jest podziękować wszystkim aktywnym członkom za ich społeczne zaangażowanie. Za  ich cenny czas, bo kosztem często osobistych obowiązków i zajęć, dzięki czemu było możliwe realizować klubowe cele postanowienia ku radości i zadowoleniu wielu osób. Zarówno fanów klubu ,zawodników , Władz Miasta , Mediów i wszystkich wspierających Nasze pomysły. Takie zaangażowanie i podejście do wszystkiego co tworzymy było jest i będzie jedną z form wspierania i współtworzenia w przypadku Naszego klubu ,którego statut i tym samym  cele mogą być  realizowane w oparciu o prace społeczne i wszelkiego rodzaju dotacje sportowe. Dlatego teraz raz jeszcze  pamiętając o tych wszystkich, dziękujemy gorąco za Wasz wkład za zaufanie obiecując jednocześnie dalszy zapał w tworzeniu i promocji  motosportu , szerzenia zasad BRD , klubu, Miasta regionu w kolejnych latach. Zapraszając do współpracy wszystkich , którym na sercu leży rozwój dobrze pojętego motosportu oraz promocji Naszego wspaniałego Miasta.

  z pozdrowieniami  świątecznymi i na nowy rok  szczęścia
                     zdrowia i radości

                  Automobilklub Jurajski

Data dodania:
!!!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!!

Z powodu małej frekwencji zgłoszeń impreza, która ma się odbyć 16 grudnia 2023, zostaje odwołana zgodnie z zapisem w regulaminie.

Data dodania:
Końcówka roku sezonu i wytężonej pracy Naszych aktywnych koleżanek, kolegów i wszystkich,  którzy wspierają  Nas bardzo bo sami opierając działania wszelkie na pracy społecznej pomagają społecznie tworzyć kolejne wydarzenia. Co w przypadku Naszego klubu jest tak doceniane bardzo i szanowane. Dlatego miło Nam będzie spędzić po raz kolejny  wspólnie czas prowadząc zawody i tym samym bawiąc się wspólnie i ciesząc razem. A po zakończeniu przy wspólnym ognisku ogrzać się i powspominać cały sezon i nie tylko. A póki co zapraszamy do lektury i celebrowania OA.
-
Pragniemy przypomnieć o możliwości odwołania zawodów zgodnie z zapisem regulaminowym ,który mówi  że w przypadku braku minimum zgłoszeń do dnia 14 go grudnia  na zawody które odbędą się  16 grudnia organizator ma prawo odwołać całkowicie super sprint
 
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio