Miło Nam poinformować o nadchodzących zmianach jakie przed sekcja BRD  AKJ .Nowa ekipa pod dowództwem osób z nowymi pomysłami ,nowe zadania wraz z WRD Policji w Częstochowie oraz WORD zapewne zaskoczą Częstochowian i pozwolą zwiększyć świadomość zagrożeń na drodze .Zatem przed Nami ciekawe szkolenia z dodatkami nowinkami ,niebawem więcej w tym temacie szczegółów. Zapraszamy do lektury na Naszych stronach  AKJ .
Data dodania:
   Miło Nam przedstawić kolejne migawki Moto-EWA 2021  uchwycone
  bystrym okiem  Pana redaktora Marka Kułakowskiego ,zapraszamy
   do zapoznania się z materiałem .

  https://marekkulakowski.e-kei.pl/uncategorized/panie-na-
  czterech-kolkach/
Data dodania:
Miło nam podzielić się informacją ,że w dniu dzisiejszym Automobilklub Jurajski wspierał kolejną akcję WRD Policji w Częstochowie skierowaną do młodych kierowców.Jak pokazuje historia tego typu działań z udziałem Automobilklubu Jurajskiego dotychczasowe owoce są tylko uzasadnieniem dalszych takich akcji .Miło nam ,że możemy dzielić się swoim doświadczeniem zdobytym za kierownicą podczas wielu lat startów Naszych kierowców a tym samym zachęcać do przynależności do automobilklubu Jurajskiego by wzorem  już wielu młodych kierowców  zasilających Nasz klub nabierać pewności i doświadczenia

.http://www.czestochowa.slaska.policja.gov.pl/…/281578,Drogo…


Data dodania:
Czy wiesz, jak wybrać bezpieczny fotelik samochodowy dla Twojego dziecka?

Po pierwsze: wybierz fotelik samochodowy odpowiedni do wagi, wzrostu i wieku Twojego dziecka. Foteliki samochodowe dla dzieci dzielą się na pięć grup wagowych. Najczęściej spotykane możesz zobaczyć na zdjęciach powyżej. Od lewej: fotelik samochodowy dla niemowląt montowany tyłem do kierunku jazdy - grupa 0+ (0-13kg); pośrodku: fotelik dla dzieci od około roku do 3-4 lat - grupa I (9-18kg); po prawej: siedzenie podwyższające z oparciem - grupa II-III (15-36kg). Uwaga: używanie podwyższenia bez wysokiego oparcia w przedziale 22-36kg nie jest już obecnie zalecane.
Data dodania:
Chcemy przypomnieć przepisy obowiązujące rowerzystów. Ścieżki rowerowe to najbezpieczniejsze miejsca. Jednak nie wszędzie je znajdziemy. Pamiętajmy, aby zawsze poruszać się bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Na bezpieczeństwo na pewno wpłynie uruchomienie własnej wyobraźni oraz zakładanie kasku i używanie elementów odblaskowych. Przypomnijmy więc podstawowe przepisy dotyczące przede wszystkim rowerzystów.
Data dodania:
CZĘSTO SPOTYKAMY SIĘ Z PYTANIAMI JAK PRZEWOZIĆ DZIECI W SAMOCHODZIE.

Przypominamy, że z  dn. 15-05-2015 r. weszła w życie nowelizacja Kodeksu Drogowego odnośnie zasad przewożenia dzieci w samochodzie.
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio