Wspieranie realizacji celów statutowych AKJ
Miło Nam poinformować, że kolejny zacny Partner docenił  zaangażowanie społeczne "jurajczyków" w temacie  realizacji celów statutowych klubu. Tym razem znana firma na rynku motoryzacyjnych  nowinek zajmująca się dystrybucją  folii UltraVision ® serii Chameleon  ASFOLL z południa Polski. Chęć pomocy dla Naszego klubu bez angażowania  środków finansowych Firmy wspierającej a przy zastosowaniu promocyjnych zabiegów marketingowych, to także duża pomoc dla klubu .Doceniając i dziękując za takie nastawienie wobec Naszego klubu jesteśmy przekonani ,że inne firmy pójdą w Państwa ślady pragnąc wsparciem różnorakim zachęcać Nasz klub do działania.
     
 
Elektryczne pojazdy mobilne
Marka VELEX należy do prywatnej firmy rodzinnej. Pierwsze pojazdy powstawały już w 1975 roku. Była to oferta pojazdów wypełniająca lukę rynkową   i obejmowała ciągniki rolnicze i małe pojazdy rekreacyjne typu gokart. Od 2009 roku ruszyły pierwsze prace związane z pojazdami  elektrycznymi. Pierwszy oficjalny produkt marki VELEX to model VE mini, mały  pojazd czterokołowy o niedużych rozmiarach (2600 x 1260 x 1400 mm)  napędzany silnikiem elektrycznym 6 KW. Ponieważ takie pojazdy nie  zdołały zainteresować rynku na tyle, aby rozpocząć produkcję seryjną,  projekt zatrzymał się na etapie prototypu.
W  roku 2013 rozpoczęły się prace nad pojazdem dwukołowym  samopoziomującym. Pomysłodawcą tego typu pojazdów jest amerykański  wynalazca Dean Kamen, który spopularyzował takie pojazdy pod nazwą  SEGWAY.
Już w grudniu 2014 roku VELEX OFF-ROAD X1 został uhonorowany statuetką w konkursie „Jurajski Produkt Roku 2014”.  Pojazdy dwukołowe samo balansujące VELEX są rozwiązaniami  wykorzystującymi najnowsze technologie. Zespół inżynierów VELEX dopracował układ  zasilania, komputer sterujący, wykorzystał najnowsze baterie, dzięki  czemu pojazdy marki VELEX należą do czołówki w tej klasie sprzętu.
Ciągłe prace powodują, że pojazdy są stale ulepszane. Inżynierowie pracują  również nad różnymi wersjami specjalnymi dostosowanymi do ściśle  określonych potrzeb. VELEX oprócz wersji standardowej oferuje wersje do wykorzystywania na polu golfowym, pojazdy dedykowane dla służb  mundurowych (Pojazd elektryczny VELEX X1 zdobył wyróżnienie    w konkursie LIDER ZAOPATRZENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH w kategorii wdrożony produkt), dla wypożyczalni lub z przedłużonym okresem ciągłej pracy między ładowaniami.
Od roku 2016 oferta została rozszerzona o pojazdy typu hulajnoga elektryczna. Rozwiązanie to pozwala w łatwy i szybki sposób poruszać się po mieście i jest mniej wymagające dla użytkownika niż pojazdy samo balansujące.

jest Moc


      Miło powitać w gronie firm i osób jakie polubiły poczynania automobilklubu jurajskiego firmę GOLIARD .Brawo
współpraca
Miło nam powitać w gronie firm i osób wspierających działalność Automobilklubu Jurajskiego prężna Częstochowska firmę reklamową Joker, ceniona w kraju i za granicą.Z pasji do motosportu
Nasz młody klub ,który pod znakiem PZM istniejąc od marca
2017 roku przeprowadził szereg imprez dla mieszkańców Częstochowy zarówno szkoleniowo-pokazowych, profilaktyki wśród młodych kierowców szkół średnich wraz z Policją  Wydziału Ruchu Drogowego. Do tego kilka imprez z serii UWAGA POŚLIZG oraz innych imprez z motosportem związanych jak Rajd Pań czy  super sprinty.I właśnie ta praca tak wysoko doceniona przez władze  Naszego Miasta zaowocowały objęciem patronatem imprez ,które wyszły spod znaku Automobilklubu Jurajskiego. Uważamy ,że kierunek obranych działań zapewni rozwój prawidłowy AKJ skupiając  miłośników motoryzacji w gronie Naszego klubu opierając swoje działania na pracy społecznej z racji całkowitego braku prowadzenia działalności gospodarczej .Po raz kolejny życie pokazało jak wiele można osiągnąć kierując się zapałem i sercem  pośród osób ,które łączy  ta sama pasja .
Nasz stały partner w nowej szacie


Sponsorzy
Klimas Wkręt-met to rodzinna firma, utworzona w 1990 roku przez Joannę i Wojciecha Klimasów. Początkowo działająca lokalnie, szybko zyskała zasięg ogólnopolski, a następnie europejski. Obecnie firma rozwija dystrybucję na światowych  zagranicznych rynkach,


Lech Bud - Firma specjalizująca się w handlu hurtowym i detalicznym w branży instalacji sanitarnych, technik grzewczych oraz artykułami wyposażenia łazienek.


WORD - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w CzęstochowiePresident - Wyłączny dystrybutor radiotelefonów, anten i akcesoriów na pasmo 27 Mhz. Sprzedaż urządzeń radiokomunikacyjnych (27,30-52,136-174,300-350,400-470 MHz)Trofea.pl - Odlewnia medali, puchary, statuetki, nadruki na koszulkach, gadżetach
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio