Kolejna  stajnia tuningowa prowadzona przez pasjonatów i specjalistów budowy i naprawy  aut sportowych określonych marek np Subaru ,Honda ,Fiat.

https://www.facebook.com/pg/Precision-Garage-393241417851679/photos/?ref=page_internal
Data dodania: 28 luty 2020
Miło nam podzielić się informacją ,że w dniu dzisiejszym Automobilklub Jurajski wspierał kolejną akcję WRD Policji w Częstochowie skierowaną do młodych kierowców.Jak pokazuje historia tego typu działań z udziałem Automobilklubu Jurajskiego dotychczasowe owoce są tylko uzasadnieniem dalszych takich akcji .Miło nam ,że możemy dzielić się swoim doświadczeniem zdobytym za kierownicą podczas wielu lat startów Naszych kierowców a tym samym zachęcać do przynależności do automobilklubu Jurajskiego by wzorem  już wielu młodych kierowców  zasilających Nasz klub nabierać pewności i doświadczenia

.http://www.czestochowa.slaska.policja.gov.pl/…/281578,Drogo…


Data dodania: 28 luty 2020
Zarząd Automobilklubu Jurajskiego przypomina o uregulowaniu składek członkowskich na rok 2020 w terminie do końca grudnia 2019 .Przypominamy ,że ważność kart to okres od stycznia do grudnia każdego roku składkowego .
Data dodania: 29 listopad 2019

Zgloszenie-Sprint-AKJ (1)
Karta-OA_i_BK_AKJ (1)
Data dodania: 21 październik 2019
  Zapraszamy na III Jurajski Super Sprint i tym samym okazję do wykazania się w roli zawodnika moto sportu
Data dodania: 21 październik 2019

Minione edycja wykształciły tradycję zapraszania do udziału w imprezie tej Gości Specjalnych ze świata Motosportu w tym przesympatycznego Łukasza Pieniążka kierowcy z WRC 2 w swoim aucie rajdowym Śkoda R5 .Którego talent i ambicja pozwalały mu sięgać po podium w WRC 2 .A zawodnicy i publiczność za każdym razem mogli podziwiać jego technikę jazdy i móc na żywo zobaczyć jak wygląda obsługa servis auta z Mistrzostw Świata .
Każdy start Łukasza dostarczał wiele atrakcji i rosnącą przy tym adrenalinę zachęcając zawodników do rywalizacji .Grono Gości Specjalnych pięknym stylem jazdy w Polonezie 2000 reprezentował wspaniały kierowca rajdowy ,wyścigowy i rally crossowy ,16-to krotny Mistrz Polski Adam Polak .Z racji osiągnięć i swojej skromności wrodzonej ten genialny kierowca za każdym razem kiedy startuje budzi wśród publiczności wielki zachwyt i szacunek będąc chodzącą ikoną motosportu .Kolejna Gwiazda motosportu jak zaszczyca swoją obecnością kolejne edycję ulicznego klasyka AKJ jest Robert Herba -Mistrz Polski rajdowy, kaskader zawodnik z wielkim sercem .
Także tegoroczna edycja szykuje niespodziankę personalną z górnej półki .Organizatorzy super sprintu są ogromnie wdzięczni przybywającym w charakterze kibiców -obserwatorów na wyścig wielu zacnym kierowcom z tytułami MP w tym Mirosłąwa Krachulca ,Bogdana Krachulca ,Henryka Pinisa ,i wielu wielu innych .To pokazuje jak potrzebne było zorganizować tego rodzaju imprezę motoryzacyjną ,która promuje Nasze Miasto za pośrednictwem motosportu jak i Automobilklub Jurajski i sam motosport .
Organizatorzy tegorocznej III edycji mają świadomość tworzenia się tym samym tradycji w Naszym mieście co nawiązuje do zacnej dawnej historii sportu samochodowego w Częstochowie.
Pragniemy podziękować wszystkim zawodnikom z minionych edycji za ich udział i rywalizacje tworząc w ten sposób przedstawienie zapadającej na długo w pamięci .Tym milej nam jest już teraz zaprosić ponownie do udziału w tegorocznym sprincie wszystkich kierowców dla których szykujemy kilka niespodzianek zarówno co do trasy i samej formuły imprezy pragnąc polepszać standardy trafiając w oczekiwania zawodników co było możliwe dzięki przeprowadzonym rozmowom z nimi w tym temacie .
Zapraszamy również kibiców sympatyków motosportu do śledzenia informacji związanych z imprezą w ramach których będziemy losowo wybierać i przypominać sylwetki samych zawodników .
Data dodania: 7 październik 2019

Poniżej regulamin, karta BK i zgłoszenie na pierwsza rundę MPSS 17  marca 2019 r.
Data dodania: 5 marzec 2019
Automobilklub Jurajski wraz z Automobilklubem Tyskim i Automobilklubem Tomaszowskim zapraszają na kolejny sezon z MPSS 2019. Tegoroczny cykl przeprowadzony zostanie w nowych konfiguracjach terenu z wieloma ciekawymi wątkami oraz nowymi sponsorami. Cykl składający się z czterech rund zakończony zostanie wzorem roku ubiegłego galą wręczenia nagród i podsumowaniem sezonu 2019. Serdecznie zapraszamy zawodników do wzięcia udziału w cyklu oraz do współpracy podczas trwania kolejnych rund inne kluby oraz wszystkie osoby zainteresowane sportem samochodowym.

W załączniku regulamin ramowy MPSS na sezon 2019.

Pobierz Regulamin Ramowy MPSS
Data dodania: 29 styczeń 2019
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio