Miło Nam zaprezentować film  zaproszenie nadesłany od wielokrotnego rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza ,który to  gościł na Nasze zaproszenie  podczas całodniowego o dnia testowego na Wyrazowie w 2022 roku. A dziś słysząc o I Jurajskim  super sprincie samochodowym na Wyrazowie serdecznie zaprasza wszystkich zawodników oraz kibiców fanów motosportu do wzięcia udziału 15 kwietnia 2023 roku w tej imprezie. Zatem kierując ten film to zaproszenie do wszystkich zwolenników reaktywacji toru dziękujemy jednocześnie za wspieranie Naszych wysiłków jakie za Nami oraz przed Nami .Dziękujemy lokalnym Władzom za zrozumienie i wsparcie ,Społeczności lokalnej za miłe gesty i słowa Funkcjonariuszom WRD Policji ,Komendzie Straży Pożarnej ,WORD ,aktywnym czŁonkom AKJ, Mediom ,oraz wszystkim którym na sercu realizacja Naszych zamierzeń sportowych na tym obiekcie jak i promocja Gminy.
Zapraszając już dziś na super sprint składamy wszystkim w/w serdeczne życzenia radosnych świat Wielkanocnych dużo zdrowia i powodów do radości a specjalne życzenia dla samego Mistrza Kajetana Kajetanowicza i podziękowania  i życzenia za docenienie Naszego wkładu w reaktywację toru.
    
Data dodania:
 Kochani klubowicze automobilklub Jurajski pięknie dziękuje wszystkim uczestniczkom Moto Ewa 2023 ,które to  przesympatyczne Panie uczestniczyły w dzisiejszej edycji. W  rywalizacji w 4-ch  konkurencjach szkoleniowo-sportowych ( slalom autem ,zmiana kół na czas ,próba stewarda ,przejazdy na pojazdach  elektrycznych) firmy VELEX  Pana Bogusława Foszmanowicza Panie wykazały się ogromnym sercem i zaangażowaniem ,co zostało nagrodzone ufundowanym przez Panią Sylwię Szymanską Burmistrz Blachowni  pięknym pucharem oraz okolicznościowymi pamiątkowymi statuetkami AKJ. A wszystko to przy ładnej pogodzie dużym słonku i uśmiechami uczestniczek i mile zaskoczonych imprezą mieszkańców .Automobilklub Jurajski gratulując uczestniczkom ,dziękując Władzom Blachowni za życzliwe podejście do tematu organizacji przez AKJ imprez zapewnia ,że to otwarcie sezonu 2023 zapoczątkowuje cały szereg ciekawych imprez zarówno o charakterze sportowym jak i edukacyjnym oraz typowo piknikowym skierowanym do mieszkańców Gminy i okolic .Raz jeszcze pozdrawiamy dziękując za uczestnictwo i tak licznie zebranych kibiców doping .
Data dodania:
Sezon 2023 Automobilklubu Jurajskiego
otwarcie sezonu motoryzacyjnego 5 marca 2023
1. I sprint o puchar Automobilklubu Jurajskiego ; 15 kwietnia 2023
2. II sprint o puchar Automobilklubu Jurajskiego ;27 maj 2023
3. III sprint o puchar Automobilklubu Jurajskiego ;19 sierpnia 2023
4. IV sprint o puchar Automobilklubu Jurajskiego ;23 września 2023
5. Jurajski super sprint o puchar Prezydenta  Częstochowy ;4 listopada 2023
6. V sprint o puchar Automobilklubu Jurajskiego ; 16 grudnia 2023
Bez wątpienia Nasze założenie dalszej promocji RALLYN 3 w sezonie 2023 zachęci klasyfikacja dodatkowa tej grupy  podczas Naszych V rund na torze wyrazów .A Nasze zaproszenie do połączenia wspólnych sił w promocji grupy rally n zapewne podejmie nie jeden klub
Do tego cykliczne eventy ,szkolenia BRD .
Serdecznie zapraszamy w Nasze szeregi klubu , a tym samym  możliwość realizowania swojej pasji do motosportu w różnych aspektach .Klub  Nasz jak tradycja nakazuje pomaga w edukacji  w sposób zdecydowany chętnym osobom zdobyć szereg uprawnień związanych z angażowaniem się w działanie w strukturach PZM .Co dla wielu było  często czymś  jedynie w sferze marzeń .
Data dodania:
Miło Nam poinformować o odebranej 14 stycznia  na gali w Bratysławie  nagrody za zdobycie 3 miejsca w klasyfikacji generalnej sezonu 2022 w klasie Slovakia cup 600ccm -  przez Mateusza Głuszka zawodnika sekcji wyścigowej motocykli Naszego automobilklubu Jurajskiego .Nagroda tym cenniejsza ,że start w tym sezonie to początek drogi tego zawodnika w ściganiu z licencją  ,którego waleczność w sportach od sztuki walki poprzez modelarstwo w RC  można było podziwiać od dawna na imprezach wysokiej rangi . Gratulując tak zacnego debiutu w tej trudnej i na wysokim poziomie rywalizacji sportowej życzymy dalszych sukcesów ,wielu zacnych sponsorów dla ,których talent zawodniczy Mateusza i serce sportowej rywalizacji stanowić będzie piękną wizytówkę ich Firmy na torach w kraju i za granicą .Raz jeszcze od całego automobilklubu Jurajskiego Mateuszu serdeczne gratulacje .
Data dodania:
Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią materiału edukacyjnego jaki nagrany 10 stycznia 2023 w siedzibie President CB według scenariusza Automobilklubu Jurajskiego. Z użyciem profesjonalnego sprzętu Firmy Ragnar reprezentowanej w osobach właścicieli Panów Przemysława i Radosława Turek , profilaktyką Straży Miejskiej w Częstochowie ,zaangażowaniem Ośrodka terapii leczenia uzależnień Freedom. Genialnych uczestników akcji "Świadomy i bezpieczny kierowca" Pani Anety ,Pana Krzysztofa ,Pana Wojciecha .A wszystko to uchwycone trafnym okiem TV Częstochowa info -video, Tv Orion

https://www.facebook.com/CzestochowaInfoVideo/videos/12302666245ny10788

Należy podkreślić, iż wizualizacja praktycznych zachowań kierowców po spożyciu alkoholu jego skutki negatywne w zderzeniu z realistycznymi możliwościami jakie daje tego typu wysokiej klasy symulator firmy Ragnar .To połowa realnych zagrożen w ruchu drogowym gdzie w każdej chwili dochodzi do sytuacji zagrożenia zarówno ze strony innych uczestników znajdujących się w ruchu drogowego jak i nie zaplanowanych sytuacji w życiu. Tym tak spektakularnym doświadczeniem automobilklub jurajski wraz z partnerami wydarzenia i jego uczestnikami mocno i zdecydowanie pokazuje ten trudny problem , temat wychodząc po za standardy dotychczasowej wizualizacji i informacji zagadnienia aby dotrzeć w sposób kategoryczny do wyobrazni i sumienia każdego kto naruszył i naruszy prawo do bezpieczeństwa na drodze swojego i osób trzecich...Zapewne materiał jaki nagrany roboczo w siedzibie President CB Polska wielogodzinny, który teraz przygotowuje się w zaciszu studia w formie 20 minutowego pokazu uświadomi jeszcze bardziej konsekwencje spożycia alkoholu dla prowadzącego pojazd wbrew prawu .Pamiętajmy BRD to nie tylko Nasze bezpieczeństwo na drodze ale Naszych bliskich ,znajomych i każdego kto w nim uczestniczy!!!!!!
 
Data dodania:
Zarząd automobilklubu Jurajskiego składa serdeczne życzenia noworoczne wszystkim swoim członkom ,fanom , Służbom i wszystkim z którymi mogliśmy działać na niwie motosportu. Mogąc w ten sposób realnie  realizować cele statutowe ku radości Nas wszystkich. Z końcem roku pragniemy także  przypomnieć o terminie opłacenia składki klubowej jaki w tym roku przypada dla kontynuujących swoją przynależność w okresie 2-31 stycznia 2023.Koniecznie wpłata z dopiskiem składka 2023.
Data dodania:


Koleżanki i koledzy z automobilklubu Jurajskiego z ogromną przyjemnością zamieszczamy życzenia świąteczne ,które dziś otrzymaliśmy od V-ce Wojewody Śląskiego Pana Roberta Magdziarza.
Których znaczenie tym większe dla Nas, iż w osobie Pana V-ce Wojewody mamy sprzymierzeńca od początku Naszych starań w kwestii reaktywacji toru Wyrazów .O czym zapewniał Nas w piśmie jakie otrzymaliśmy na początku tej trudnej i wyboistej drogi odnowy toru. Dziękując za pamięć o Naszym automobilklubie Jurajskim  przyjmujemy z wielkim zadowoleniem  te życzenia wraz z wieloma innymi jakie dostajemy na znak poparcia  Naszych działań statutowych. A każda przychylność z jaką się spotykamy od początku istnienia klubu czy to na poziomie Naszego Miasta ze strony lokalnych Władz ,Służb  czy szerzej jak w/w włącznie z uznaniem wielu wielkich i znanych zawodników  aktywnych sportu samochodowego w tym  tez tych Honorowych . Sprawia ,że Nasz automobilklub Jurajskim mimo ,że młody klub jest rozpoznawalny na mapie motosportu Naszego kraju .Dziękujemy raz jeszcze
Data dodania:


 Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Zarząd  Automobilklubu Jurajskiego pragnie złożyć serdeczne życzenia świąteczne wszystkim członkom i fanom AKJ, zawodnikom motosportu, Firmom ,osobom z którymi współpracując realizujemy cele statutowe .A w nich dużo zdrowia, szczęścia, wytrwałości oraz własnych realizacji celów. Nasz automobilklub docenia wszystkich Państwa zaangażowanie i zapał co stanowi główny motor działania dla Naszego klubu na dziś i na każdy kolejny sezon. Dziękujemy
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio