Witając serdecznie wszystkich pasjonatów pojazdów zabytkowych ,dzięki którym możemy obecnie radować oczy i serce widokiem wspaniałych pojazdów .Pragniemy podzielić się super wiadomością dotyczącą Naszych kolegów  Łukasza Lewenhoff & Kamila Lulko z ak Jurajskiego .Którzy w pełni oddając się pasji wiekowej  motoryzacji zataczają coraz większe kręgi w świecie rekonstrukcji częściowej ,odnawiania ,wręcz często całkowitej odbudowy unikalnych modeli pojazdów .Na ich koncie wiele wyjątkowych modeli aut z serii  ; Volvo ,Fiat , Steyer ,Chevrolet ,Mercedes .Wkrótce koledzy zamieszczą liczne foty z zawartością wykonanej pracy .Zatem czekamy z wielka niecierpliwością na te wszystkie zacne okazy jakie dostały drugie zycie za sprawą ich pasji
Data dodania:
Godzina "0" już jutro rozpoczynamy zapisy na tegoroczny SS ,którego cztery przejazdy x 2km  z pomiarem elektronicznym on-line ulicami centrum Częstochowy jak zawsze wspaniałym pokazem umiejętności za kierownicą startujących kierowców .Dokumenty zgłoszeniowe do pobrania zamieścimy pod regulaminem na Naszej stronie .Zapraszamy serdecznie jak co roku na tą wyjątkową edycję pod wieloma względami różną od poprzednich .

Data dodania:
 Pragniemy poinformować ,o tegorocznej już IV edycji ulicznego super sprintu jaka 6 listopada zagości w Naszym  Mieście gromadząc na starcie wspaniałe nazwiska kierowców rajdowych jak i startujących w rywalizacji pucharowej zacnych zawodników. Oczywiście konkretne szczegóły na bieżąco we współpracy z Mediami będą przybliżały charakter i szczegóły imprezy. A dla tych wytrwałych stałych zawodników i kibiców już dziś możemy podać do wiadomości iż tegoroczna edycja zaskoczy rozmachem i nowinkami wszystkich zainteresowanych motosportem .
Data dodania:


 Drogie koleżanki i koledzy sędziowie sportowi ak Jurajskiego przypominamy o gorącym miesiącu wrzesień z racji nałożenia się kilku  zaplanowanych imprez sportowych tj ; Sprint AZT ,Rajd Śląska ,Rajd Rzeczyce ,Rajd Wisły. Rozumiejąc okrojony wolny Wasz czas Zarząd tym bardziej docenia Wasz wkład i zaangażowanie w prace sędziowskie jakie za Wami. licząc jednak na Wasze pasje i zaangażowanie a nie koniecznie  tylko zbiórkę punktów potrzebnych do utrzymania licencji liczymy na Waszą obecność na imprezach jakie w/w. Na szczęście miesiąc pażdziernik chwilą odpoczynku dla większości sędziów a zarazem okazja do nabrania sił na tegoroczny uliczny super sprint jaki  6 listopada pod patronatem  Pana Prezydenta Miasta Częstochowy w doborowym towarzystwie wielkich Gwiazd  motosportu .
Data dodania:


    Kolejny wspaniały zawodnik ak Jurajskiego -Henryka Pinis sportowiec  ,który rozpoczął swoją przygodę z wyścigami w 1979 roku, ukazując swoje umiejętności stając się  utytułowanym zawodnikiem rajdowym, kierowcą OBR-FSM. Startując zarówno w klasie pierwszej jak i drugiej. Do ścigania powrócił w roku 2013. W 2019 roku, po czterdziestu latach od debiutu odnosi pierwsze zwycięstwo, wygrywając wyścig Dywizji 0 za kierownicą f126 czym zaostrzył  swoje i kibiców apetyty na kolejne sukcesy ,czego możemy być świadkami obserwując jego starty. Gratulujemy życząc dalszej tak miłej rywalizacji i kolejnych sukcesów ,które samemu zawodnikowi i ak Jurajskiemu dają niezapomniane chwile do radości.
Data dodania:
 Kolejna niespodzianka jaka ze strony Naszych zawodników to start Naszego kolegi klubowego Przemka Baryły w roli pilota w HRSMP u boku Mirka Miernika w sezonie 2021 .Będziemy kibicować do końca tej przesympatycznej załodze licząc na sukces końcowy sezonu .Data dodania:
 
Tegoroczna edycja Rajdu Safari w oprawie WRC to nie tylko powrót imprezy do kalendarza rajdowego ale przede wszystkim ponowny start znanego i cenionego w świecie rajdowym Sobiesława Zasady .Dla każdego kto interesuje się nawet pobieżnie motosportem nazwisko Mistrza Sobiesława Zasady elektryzuje od lat niezmiennie z racji jego zdobytych tytułów Mistrzowskich  startów w ponad 300 rajdów w glorii .A jak dodać sukcesy w biznesie to mamy kompletny przykład człowieka sukcesu i mądrości życiowej wspaniałego sportowca ,którego międzynarodowa kariera od lat 60 -ch dodawała splendoru i skrzydeł naszej motoryzacyjnej historii .To wspaniałe mogąc za sprawa Mistrza i jego sukcesów na trasach rajdowych całego świata przez dziesiątki lat cieszyć się widząc jak Nasz zacny rodak wspaniale reprezentuje Nasz kraj .Sama postawa Mistrza u boku którego mogliśmy na prawym fotelu rajdówki poznać szereg wspaniałych kierowców , którzy pilotowali Mistrza na kolejnych rajdach ze wspaniałą pilotką i zarazem wspaniałą żoną Panią Ewa Zasada była i jest wzorcem do naśladowania dla kolejnych pokoleń rajdowej braci w kraju .Tegoroczny start Mistrza w rodzimej produkcji rajdówce RALLY 3 to sukces po wielokroć raz że zacny wiek 91 lat  Mistrza jako rekord wiekowy wśród wszystkich edycji rajdu Safari  dwa że wspaniałe tempo podczas rajdu i trzy sukces samego auta i rodzimego M-Sportu .To wszystko spina osoba Mistrza Sobiesława Zasady pokazując jak talent oraz  doświadczenie sportowca są bezcenne łamiąc wszelkie bariery trudności .Gratulujemy raz jeszcze Mistrzowi kolejnego sukcesu w sporcie światowym .

Data dodania:
 Zapraszamy do wysłuchania dobrej nuty , jaka za sprawą muzyka Roba- Gitarnika wraz z muzykami towarzyszącymi w atmosferze treningu zawodników ak Jurajskiego na płycie lotniska stworzono w milej atmosferze .
https://www.youtube.com/watch?v=KVLLQQePVsU...
    
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio