Z przykrością informujemy iż niedzielna impreza organizowana przez Automobilklub Jurajski zostaje odwołana ze względu na utrudnienia w zabezpieczeniu z racji targów lotniczych w dniach 27-28 maja na płycie lotniska.
Data dodania: 25 maj 2017
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych cały Zarząd AKJ składa wszystkim członkom Automobilklubu Jurajskiego oraz wszystkim Nam życzliwym osobom jakie wspierały i wspierać będą Naszą prace w celu szybkiego rozwoju AKJ a tym samym popularyzacji motosportu
Data dodania: 16 kwiecień 2017
Z dniem 14 lutego Zarząd Okręgowy PZM po skrupulatnym zapoznaniu się z przedłożonymi dokumentami przez Nasz Automobilklub Jurajski oraz z dotychczasowym działaniem i planami na przyszłość .Uchwałą Zarządu Okręgowego PZM przyjmuje AKJ w poczet członków rzeczywistych PZM .
Data dodania: 25 luty 2017
Policjanci z Częstochowy wspólnie z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zorganizowali konkurs dla dzieci na zaprojektowanie i zaprezentowanie na wybiegu odblaskowych ubrań.
Data dodania: 25 luty 2017

Imprezy AKJ na rok 2017
Data dodania: 30 styczeń 2017

Szanowni Państwo!

Zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepszych sportowców, trenerów, działaczy.
Wybierzemy również ambasadora promującego nasz region oraz nadzieję sportową.
Data dodania: 30 styczeń 2017
Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich członków Automobilkulubu Juraskiego na fantastyczne spędzenie czasu w rodzinnej atmosferze przy ognisku i zabawie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 22 stycznia 2017 r. na lotnisku Rudniki. Start o godzinie 11.00. Prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru i pozytywnego nastroju. Gwarantujemy mega dawkę śmiechu, szczyptę rywalizacji oraz niezapomniane chwile.
Data dodania: 19 styczeń 2017
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio