Regulamin imprezy

Zgłoszenia przyjmujemy od 10 sierpnia do 9 września na adres Brn.49@wp.pl. Należy podać: - nazwę szkoły nauki jazdy  jaka będzie reprezentowana,
- podać imię i nazwisko, adres, e-mail, nr. tel. załogi [kierowca, pilot] nr rej, samochodu markę /model,
Data dodania:
I rajd Samochodowy Blachownia Rally 2016 zakończony. Impreza poprowadzona logistycznie  przez Nasz automobilklub jurajski na terenie gminy Blachownia w  skład,  którego weszło 6 prób sprawnościowych zgromadził na starcie 15 załóg, jakie pojawiły się na terenie stadionu OSIR  w Blachowni będącego startem oraz metą rajdu. Dzięki wspaniałej współpracy, jaka trwa  pomiędzy klubem naszym a władzami gminy Blachowni można było poprowadzić tą imprezę nawigacyjno -sprawnościową.
Data dodania:

Nasz Automobilklub Jurajski ma zaszczyt przedstawić  kolejnego członka Honorowego naszego klubu wspaniałego człowieka, sportowca trenera, mentora w osobie Marka Cieślaka. Ten wspaniały żużlowiec od lat siedemdziesiątych kiedy to poznaliśmy wielki talent tego sportowca do dnia dzisiejszego zaskakuje sobą i zachwyca wszystkich fanów czarnego sportu, a na poparcie tych słów należy przytoczyć sukcesy i osiągnięcia tego utalentowanego żużlowca;
Data dodania:

Impreza klubowa BLACHOWNIA RALLY 2016 to impreza integracyjna skierowana do osób zmotoryzowanych, które w formie zabawy będą mogły zaprezentować swoje umiejętności za kierownicą bez uszczerbku dla swoich aut. Cały czas uczestnicy poruszają się zgodnie z przepisami ruchu drogowego zachowując szczególną ostrożność na próbach sprawnościowych.
Data dodania:
Koleżanki i koledzy naszego Automobilklubu Jurajskiego. 27 sierpnia (sobota) na lotnisku Rudniki od godz 10-15 -ej organizujemy nasz cykliczny trening połączony z grillem. Pamiętajcie zabrać ze sobą jak zawsze dobry humor i swoje cacuszka.
Data dodania:
Film promocyjny sekcji 4x4
Data dodania:
TUNING SAMOCHODOWY; to jeden z trendów współczesnej motoryzacji, który szczególnie zyskuje na popularności. Mimo, ze w kraju tuning dość widocznie wykonuje się od wielu wielu lat, to od niedawna przestał być jakby zarezerwowany dla rajdów, wyścigów, a bardziej sposobem na poprawę osiągów, bezpieczeństwa oraz wyglądu samochodów jeżdżących naszymi ulicami każdego dnia.
Data dodania:
Nowy bolid F1 stworzony przez studentów Politechniki Poznańskiej. Poniżej tekst zaczerpnięty ze strony "wrc.net.pl"

"Zupełnie nowa konstrukcja, zmieniony rozmiar kół, pakiet aerodynamiczny, redukcja masy pojazdu – to tylko niektóre szczegóły techniczne Bolidu Formuły Student, który został od podstaw skonstruowany przez studentów Politechniki Poznańskiej i który swoją światowa premierę miał w Poznaniu, na terenie Fabryki Volkswagen Poznań w Antoninku.
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio