Z dniem 14 lutego Zarząd Okręgowy PZM po skrupulatnym zapoznaniu się z przedłożonymi dokumentami przez Nasz Automobilklub Jurajski oraz z dotychczasowym działaniem i planami na przyszłość .Uchwałą Zarządu Okręgowego PZM przyjmuje AKJ w poczet członków rzeczywistych PZM .
Data dodania:
Policjanci z Częstochowy wspólnie z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zorganizowali konkurs dla dzieci na zaprojektowanie i zaprezentowanie na wybiegu odblaskowych ubrań.
Data dodania:

Imprezy AKJ na rok 2017
Data dodania:

Szanowni Państwo!

Zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepszych sportowców, trenerów, działaczy.
Wybierzemy również ambasadora promującego nasz region oraz nadzieję sportową.
Data dodania:
Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich członków Automobilkulubu Juraskiego na fantastyczne spędzenie czasu w rodzinnej atmosferze przy ognisku i zabawie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 22 stycznia 2017 r. na lotnisku Rudniki. Start o godzinie 11.00. Prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru i pozytywnego nastroju. Gwarantujemy mega dawkę śmiechu, szczyptę rywalizacji oraz niezapomniane chwile.
Data dodania:
Z okazji nowego roku 2017 Automobilklub Jurajski życzy wszystkim członkom jak i fanom spełnienia marzeń, aby ten nowy rok był pełen radości, uśmiechu oraz aby dostarczył fantastycznych wrażeń i pozytywnych emocji.
Data dodania:
Jako szef Automobilklubu jurajskiego, którego okres  istnienia  od założenia to zaledwie 5 miesięcy  pragnę podziękować wszystkim sponsorom dobroczyńcom osobom, jakie wspierały wspierają i wspierać będą nasz AKJ w jego działaniu na niwie motosportu oraz propagowania bezpieczeństwa na drodze.
Data dodania:
UWAGA!!!

Wielka niespodzianka podczas trzeciej edycji "Treningu Asów" !!! Oprócz nagród rzeczowych dla zwycięzców będzie wręczona dodatkowa nagroda dla kierowcy który zdobędzie 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio