Gratka dla miłośników motoryzacji. AUTOMOBILKLUB JURAJSKI wylosuje wśród widzów dwa przejazdy autem rajdowym w fotelu pilota. Nagroda zostanie zrealizowana  podczas jazd testowych na płycie Lotniska Rudniki.
Data dodania:

Akj z wielkim smutkiem i żalem pragnie poinformować o ceremonii pogrzebowej, która odbędzie się w dniu 26.10.2016 roku o godzinie 14:30.
Data dodania:
Uwaga wszyscy Ci którzy zgodnie z zasadami startów są zainteresowani startem w Treningu Asów II edycji w dniu 16 X 2016 r zapisy ruszyły. Zgłaszamy się wysyłając swoje dane tel. e-mail. markę auta, klasę.
Data dodania:
UWAGA !!! Wszyscy którzy brali udział w pierwszej edycji oraz miłosnicy AKJ oraz klubowicze. Już na 100% mamy potwierdzenie daty II EDYCJI TRENING ASÓW - 16 pażdziernik 2016 godz 9.00 rozpoczynamy.
Data dodania:
Wiele ostatnio się dzieję w świecie medialnym po przeprowadzeniu przez Automobilklub Jurajski pierwszego "Treningu Asów". na portalach społecznościowych, radio oraz w prasie ukazują się artykuły potwierdzające, jak profesjonalnie do organizacji imprez podchodzi Automobilkub Jurajski, jak wielkie jest w stanie organizować przedsięwzięcia oraz jakie przesłanie niesie dla wszystkich maniaków czterech kółek. Poniżej przykładowy artykuł jaki ukazał się w "Życiu Częstochowy"
Data dodania:
Automobilklub Jurajski poprowadzi kolejna edycję Top 10 nauki szkół jazdy już 11 września br. Informację opisała Częstochowska gazeta "Życie Częstochowy" gdzie wycinek z ów artykułu zamieszczamy poniżej.
Data dodania:
Regulamin imprezy

Zgłoszenia przyjmujemy od 10 sierpnia do 9 września na adres Brn.49@wp.pl. Należy podać: - nazwę szkoły nauki jazdy  jaka będzie reprezentowana,
- podać imię i nazwisko, adres, e-mail, nr. tel. załogi [kierowca, pilot] nr rej, samochodu markę /model,
Data dodania:
I rajd Samochodowy Blachownia Rally 2016 zakończony. Impreza poprowadzona logistycznie  przez Nasz automobilklub jurajski na terenie gminy Blachownia w  skład,  którego weszło 6 prób sprawnościowych zgromadził na starcie 15 załóg, jakie pojawiły się na terenie stadionu OSIR  w Blachowni będącego startem oraz metą rajdu. Dzięki wspaniałej współpracy, jaka trwa  pomiędzy klubem naszym a władzami gminy Blachowni można było poprowadzić tą imprezę nawigacyjno -sprawnościową.
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio