AKJ odwołuje sprint jaki miał być 17 czerwca jako jedna z 8 imprez AKJ w sezonie 2018 .Jedynym powodem odwołania imprezy jest nagromadzenie imprez w bliskich terminach w innych klubach i chęć udziału Naszych zawodników w nich co stawiało zawodników pod murem wyboru czego pragnęliśmy uniknąć z racji wielu imprez jakie z AKJ .Za utrudnienia przepraszamy zapraszając na kolejne imprezy w tym 24 czerwca MPSS II runda
Data dodania: 14 czerwiec 2018
Poniżej do pobrania zgłoszenie, karta BK Super Sprint 06 maja 2018r.  
Data dodania: 30 kwiecień 2018


Poniżej wyniki zaciętej walki po I Rundzie Międzyklubowego Pucharu Super Sprint.


Wyniki MPSS
Data dodania: 26 marzec 2018


Poniżej do pobrania karta zgłoszenia na I rundę Międzyklubowego Pucharu Super Sprint
Data dodania: 23 marzec 2018

Międzyklubowy Puchar Super Sprintów
Jest to cykl amatorskich imprez sportu samochodowego powstały w wyniku współpracy Automobilklubu Jurajskiego i Automobilklubu Piotrkowskiego.
Data dodania: 9 marzec 2018
Po pracowitym i obfitym sezonie 2017 krótki i zasłużony odpoczynek podczas, którego AKJ nabierał sił zbierając nowe pomysły na sezon 2018 który w odmienionej konfiguracji i pomysłach zaskoczy zapewne wszystkich zawodników i kibiców biorących udział w minionych i tych nadchodzących imprezach. Jego rozszerzony zasięg wniesie zapewne wiele nowych inspiracji i pomysłów. AKJ rozpoczynając Między -okręgowy Puchar Super Sprintów 2018 imprezą 25 marca otwiera cykl V rund z których kolejne w innej lokalizacji. Już dziś zapraszamy serdecznie życząc sukcesów uczciwej rywalizacji i uśmiechów na twarzy podczas każdej imprezy jak i całego sezonu.
Data dodania: 26 luty 2018
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz na podsumowanie sezonu Zarząd Automobilklubu Jurajskiego pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim zaprzyjaźnionym klubom,zawodnikom ,sędziom ,kibicom z którymi Nasz AKJ miał przyjemność współpracować organizując imprezy w tym sezonie .
Data dodania: 21 grudzień 2017
Przepraszając za usterki techniczne strony zmuszeni jesteśmy opóźnić  zamieszczenie aktualnej informacji z wydarzeń w AKJ
Data dodania: 16 listopad 2017
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio