IV Jurajski zbliża się wielkimi krokami
IV edycja Jurajskiego Super Sprintu to przedstawienie, które jest możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób i miłości do rally. Sprint po ulicach Naszego miasta barwnie prezentuje motosport, promuje Miasto, Automobilklub Jurajski ale przede wszystkim zawodników, którzy w dniu imprezy są głównymi aktorami na scenie. Zatem każda kolejna edycja to kolejne wyzwania dla kierowców, pilotów, ich sprzętu i umiejętności. To wszystko zbliża się bardzo wielkimi krokami !!!. Zapraszamy zatem załogi amatorskie i licencjonowane do zapisów . Wszyscy chętni mogą zgłaszać swój udział w imprezie do dnia 04.11.2021 r. więcej informacji na http://www.automobilklubjurajski.pl/
Pragniemy Wam także przypomnieć zawodników, którzy zaszczycili Gościnnie swoją obecnością poprzednie edycje naszej imprezy, bez wątpienia należy zacząć od takich osobowości motosportu jak:
Miko Marczyk wielokrotny Mistrz Polski w Rajdach Samochodowych
Adam Polak 16-tokrotny Mistrz  Polski w rajdach i wyścigach i jego wspaniały przejazd Polonezem 2000 cm3 pokaz umiejętności z wysokiego C.
Łukasz  Pieniążek młody talent na arenie rajdowej ,który w kolejnych latach swoich startów zdobywał światowe podium pośród  rajdowej szpicy Mistrzostw Świata. Łukasz i jego przejazdy ulicami Częstochowy autem  ŚKODA R5  rozgrzewały serca nie tylko kibiców ale także zawodników.
...Ale jak już wiadomo na nadchodzącą IV edycję zaproszenie przyjął:
Robert Herba Mistrz Polski W Rajdach Samochodowych gotowy do szaleństw ulicami Częstochowy
Paweł Dytko mistrz Polski w Rajdach i Samochodowych Wyścigach Górskich, pokaże nam  super możliwości swojej TOYOTY
Ale to jeszcze nie wszystko  ...ciekawe czy odgadniecie, który kolejny mistrz zaszczyci swoją obecnością sprint uliczny 6 listopada?
Musicie  przyznać że to mocna dawka adrenaliny i okazji do podziwiania rajdowego kunsztu na najwyższym poziomie.
Pozdrawiamy i do zobaczenia
Data dodania: 31 październik 2021
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio