Zapraszamy wszystkich fanów modeli RC do dołączenia do grupy fanatyków tych "zabawek" Jako klub rozwijający się już na starcie pragniemy namawiać do propagowania rozwoju tematyki RC Modeli .Idąc na przeciw wszystkim posiadaczom modeli sterowanych radiem zarówno z napędem elektrycznym jak i spalinowym składamy propozycje zrzeszania się pod sztandarem Automobilklubu Jurajskiego aby wspólnymi siłami organizować imprezy wysokiej rangi,Nasi koledzy którzy startując w Mistrzostwach Polski HPI czekać bedą na współpracę  

tel kontakt 502201872
zebrania klubowe  Pałac ślubów ul.Focha 19/21

Data dodania:
Wiele osób odkrywa w sobie żyłkę do motoryzacji, ale jest tez grupa, która idąc dalej zakochuje się w autach zabytkowych. To zapewne magia i duch jaki w tych autach sprawia, że są one takie wyjątkowe tak wyróżniają się na drogach i wszędzie gdzie się pojawią. Być może prestiż jaki wynika z posiadania tych wiekowych aut i ich ceny sprawia, że dla wielu osób są takim celem samym w sobie.
Data dodania:
Załoga Piotr Witkowski -Romuald Nowakowski wywalczyła  w Szombierki Rally  Cup   startując honda 1.6 cm3 zajmując  w swojej klasie 3 miejsce tracąc po zaciętej walce 1 sekundę do drugiego miejsca na podium.
Data dodania:
Chcemy przypomnieć przepisy obowiązujące rowerzystów. Ścieżki rowerowe to najbezpieczniejsze miejsca. Jednak nie wszędzie je znajdziemy. Pamiętajmy, aby zawsze poruszać się bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Na bezpieczeństwo na pewno wpłynie uruchomienie własnej wyobraźni oraz zakładanie kasku i używanie elementów odblaskowych. Przypomnijmy więc podstawowe przepisy dotyczące przede wszystkim rowerzystów.
Data dodania:
CZĘSTO SPOTYKAMY SIĘ Z PYTANIAMI JAK PRZEWOZIĆ DZIECI W SAMOCHODZIE.

Przypominamy, że z  dn. 15-05-2015 r. weszła w życie nowelizacja Kodeksu Drogowego odnośnie zasad przewożenia dzieci w samochodzie.
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio