II Jurajski Super Sprint o puchar Prezydenta Miasta Częstochowy objęty honorowym patronatem Pana Prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka stanowi wspaniałą promocję Miasta jak i Automobilklubu Jurajskiego. Mamy nadzieję że organizowanie imprez o takim prestiżu przypadło do gustu mieszkańcom miasta podobnie zawodnikom startującym z całego kraju w tych zawodach. Wspieranie przez władze miasta naszego Automobilklubu Jurajskiego w temacie promocji zasad BRD na drodze oraz prawidłowych zachowań za kierownicą, pozwala organizować imprezy coraz wyższej rangi. Zarząd Automobilklubu Jurajskiego dziękując wszystkim za wsparcie zaprasza serdecznie na kolejne imprezy. W tym najbliższą 3 listopada 2018 roku na terenie naszego miasta.
Data dodania:
W załącznikach do pobrania dokumenty na najbliższą rundę MPSS organizowaną 12 sierpnia na Rudnikach
Data dodania:

Automobilklub Jurajski serdecznie zaprasza wszystkich kierowców, którzy juz startowali w poprzednich rundach MPSS jak również tych dla których to nowe wyzwanie. Tym razem AKJ PZRYGOTOWUJE JAK ZAWSZE NA KAZDEJ IMPREZIE NOWINKE I TAK 12 SIERPNIA PODCZAS III rundy jaką poprowadzi nasz klub czeka na kierowców startujących aż 12 km prób na płycie lotniska rudniki w otoczeniu bezpiecznego pobocza jak i braku rożnych nierówności jakie mogłyby uszkodzić Wasz sprzęt.
Data dodania:


AKJ odwołuje sprint jaki miał być 17 czerwca jako jedna z 8 imprez AKJ w sezonie 2018 .Jedynym powodem odwołania imprezy jest nagromadzenie imprez w bliskich terminach w innych klubach i chęć udziału Naszych zawodników w nich co stawiało zawodników pod murem wyboru czego pragnęliśmy uniknąć z racji wielu imprez jakie z AKJ .Za utrudnienia przepraszamy zapraszając na kolejne imprezy w tym 24 czerwca MPSS II runda
Data dodania:
Poniżej do pobrania zgłoszenie, karta BK Super Sprint 06 maja 2018r.  
Data dodania:


Poniżej wyniki zaciętej walki po I Rundzie Międzyklubowego Pucharu Super Sprint.


Wyniki MPSS
Data dodania:


Poniżej do pobrania karta zgłoszenia na I rundę Międzyklubowego Pucharu Super Sprint
Data dodania:

Międzyklubowy Puchar Super Sprintów
Jest to cykl amatorskich imprez sportu samochodowego powstały w wyniku współpracy Automobilklubu Jurajskiego i Automobilklubu Piotrkowskiego.
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio