Automobilklub Jurajski jakiś czas temu zamieścił wpis informujący o niespodziance motoryzacyjnej jaka czeka na mieszkańców Częstochowy. Dziś możemy uchylić nieco tajemnicy i poinformować ,o organizowanym przez Automobilklub Jurajski super sprincie ulicami Częstochowy pod Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka.
Data dodania:
Młody kierowca rajdowy ktory przebojem wdziera się na szczyt czołówki rajdowej WRC2 zadziwia swoim kunsztem i wysoką formą rosnąca z rajdu na rajd wielu znawców  rally .Ten postęp zatacza coraz większe kręgi i tylko zostaje czekać na podium wśród najlepszych kierowców WRC .Wielkie brawa za dotychczasowe sukcesy i te które przed Łukaszem i jego teamem
Data dodania:
W niedzielę 24 września przeprowadzona zostanie IV runda z cyklu Super sprint "kryterium Asów 2017" składająca się z VI rund jakie na ten sezon Automobilklub Jurajski przygotował oprócz wielu innych imprez motoryzacyjnych oraz szkoleń  .Ten cykl skierowany zarówno do kierowców amatorów jak i kierowców licencjonowanych stwarzający możliwość szybkich tras w bezpiecznych warunkach z racji płyty lotniska Rudniki stał się idealnym miejscem  dla uczestników jak i  przykładu budowania imprez dla samego AKJ .Serdecznie zapraszamy do udziału tych kierowców ,którym nie udało się jeszcze wystartować na Naszych imprezach a tym ,których gościmy na kolejnych rundach serdecznie dziękujemy za zaufanie i wspólną super zabawę .Powodzenia na już IV rundzie Super Sprintu .
Data dodania:
24 września kolejna IV  runda super sprintu na lotnisku Rudniki czyli nowe emocje nowi być moze liderzy .Jedno pewne ciekawa trasa w postaci odmienionej konfguracji jak zawsze wprowadzi elementy
zaskoczenia i uatrakcyjni całą rundę .Już na ten moment cieszy fakt ,że zgłaszający się uczestnicy zadeklarowali swój udział w dużej liczbie co zapewne podniesie prestiż imprezy dodając element  dużej rywalizacji powodując  umocnienie  swej pozycji jak i wysunięcia się na czoło nowych liderów cyklu .
Data dodania:
http://www.rallycross.com.pl/wp-content/2017/lista_zg%C5%82oszen_16-17_09.pdf
Data dodania:
Przypominamy zebrania klubowe w środę pierwszą i ostatnią każdego miesiąca  godz 18 00-19 45,w sali błekitnej Pałacu Ślubów  ulica Focha 19/21 Częstochowa
Data dodania:
Czy wiesz, jak wybrać bezpieczny fotelik samochodowy dla Twojego dziecka?

Po pierwsze: wybierz fotelik samochodowy odpowiedni do wagi, wzrostu i wieku Twojego dziecka. Foteliki samochodowe dla dzieci dzielą się na pięć grup wagowych. Najczęściej spotykane możesz zobaczyć na zdjęciach powyżej. Od lewej: fotelik samochodowy dla niemowląt montowany tyłem do kierunku jazdy - grupa 0+ (0-13kg); pośrodku: fotelik dla dzieci od około roku do 3-4 lat - grupa I (9-18kg); po prawej: siedzenie podwyższające z oparciem - grupa II-III (15-36kg). Uwaga: używanie podwyższenia bez wysokiego oparcia w przedziale 22-36kg nie jest już obecnie zalecane.
Data dodania:
Tą świetną wiadomość o wzmocnieniu  przez   Łukasza Pieniążka kierowcy WRC szeregów  członków honorowych Automobilklubu  Jurajskiego zapewne ucieszy niejednego sympatyka motosportu w Częstochowie a zwłaszcza  fanów AKJ.
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio