Jako szef Automobilklubu jurajskiego, którego okres  istnienia  od założenia to zaledwie 5 miesięcy  pragnę podziękować wszystkim sponsorom dobroczyńcom osobom, jakie wspierały wspierają i wspierać będą nasz AKJ w jego działaniu na niwie motosportu oraz propagowania bezpieczeństwa na drodze.
Data dodania:
UWAGA!!!

Wielka niespodzianka podczas trzeciej edycji "Treningu Asów" !!! Oprócz nagród rzeczowych dla zwycięzców będzie wręczona dodatkowa nagroda dla kierowcy który zdobędzie 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.
Data dodania:
Gratka dla miłośników motoryzacji. AUTOMOBILKLUB JURAJSKI wylosuje wśród widzów dwa przejazdy autem rajdowym w fotelu pilota. Nagroda zostanie zrealizowana  podczas jazd testowych na płycie Lotniska Rudniki.
Data dodania:

Akj z wielkim smutkiem i żalem pragnie poinformować o ceremonii pogrzebowej, która odbędzie się w dniu 26.10.2016 roku o godzinie 14:30.
Data dodania:
Uwaga wszyscy Ci którzy zgodnie z zasadami startów są zainteresowani startem w Treningu Asów II edycji w dniu 16 X 2016 r zapisy ruszyły. Zgłaszamy się wysyłając swoje dane tel. e-mail. markę auta, klasę.
Data dodania:
UWAGA !!! Wszyscy którzy brali udział w pierwszej edycji oraz miłosnicy AKJ oraz klubowicze. Już na 100% mamy potwierdzenie daty II EDYCJI TRENING ASÓW - 16 pażdziernik 2016 godz 9.00 rozpoczynamy.
Data dodania:
Wiele ostatnio się dzieję w świecie medialnym po przeprowadzeniu przez Automobilklub Jurajski pierwszego "Treningu Asów". na portalach społecznościowych, radio oraz w prasie ukazują się artykuły potwierdzające, jak profesjonalnie do organizacji imprez podchodzi Automobilkub Jurajski, jak wielkie jest w stanie organizować przedsięwzięcia oraz jakie przesłanie niesie dla wszystkich maniaków czterech kółek. Poniżej przykładowy artykuł jaki ukazał się w "Życiu Częstochowy"
Data dodania:
II edycja Top 10 szkół nauki jazdy za Nami załoga SAFETY CAR z Częstochowy zdobywając pierwsze miejsce . Bez wątpienia wygranie TOP 10 jest najlepszą wskazówką dla osób decydujących się na na wyborem szkoły dla siebie.

Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio