Pro Racing Group
-zajmujemy się
-przygotowaniem aut do sportu jak i na ulicę
-zawieszenia ,hamulce  ,skrzynie biegów modyfikacje przełożenia szpery
-układy dolotowe i wydechowe
-Silniki swapy i modyfikacje
-specjalizacja auta Japońskie ,głównie hondy
Data dodania: 19 styczeń 2017
Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich członków Automobilkulubu Juraskiego na fantastyczne spędzenie czasu w rodzinnej atmosferze przy ognisku i zabawie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 22 stycznia 2017 r. na lotnisku Rudniki. Start o godzinie 11.00. Prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru i pozytywnego nastroju. Gwarantujemy mega dawkę śmiechu, szczyptę rywalizacji oraz niezapomniane chwile.
Data dodania: 19 styczeń 2017
Z okazji nowego roku 2017 Automobilklub Jurajski życzy wszystkim członkom jak i fanom spełnienia marzeń, aby ten nowy rok był pełen radości, uśmiechu oraz aby dostarczył fantastycznych wrażeń i pozytywnych emocji.
Data dodania: 1 styczeń 2017
Jako szef Automobilklubu jurajskiego, którego okres  istnienia  od założenia to zaledwie 5 miesięcy  pragnę podziękować wszystkim sponsorom dobroczyńcom osobom, jakie wspierały wspierają i wspierać będą nasz AKJ w jego działaniu na niwie motosportu oraz propagowania bezpieczeństwa na drodze.
Data dodania: 10 grudzień 2016
UWAGA!!!

Wielka niespodzianka podczas trzeciej edycji "Treningu Asów" !!! Oprócz nagród rzeczowych dla zwycięzców będzie wręczona dodatkowa nagroda dla kierowcy który zdobędzie 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.
Data dodania: 3 grudzień 2016
Gratka dla miłośników motoryzacji. AUTOMOBILKLUB JURAJSKI wylosuje wśród widzów dwa przejazdy autem rajdowym w fotelu pilota. Nagroda zostanie zrealizowana  podczas jazd testowych na płycie Lotniska Rudniki.
Data dodania: 2 listopad 2016

Akj z wielkim smutkiem i żalem pragnie poinformować o ceremonii pogrzebowej, która odbędzie się w dniu 26.10.2016 roku o godzinie 14:30.
Data dodania: 24 październik 2016
Uwaga wszyscy Ci którzy zgodnie z zasadami startów są zainteresowani startem w Treningu Asów II edycji w dniu 16 X 2016 r zapisy ruszyły. Zgłaszamy się wysyłając swoje dane tel. e-mail. markę auta, klasę.
Data dodania: 7 październik 2016
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio