Nasz Automobilklub Jurajski ma zaszczyt przedstawić  kolejnego członka Honorowego naszego klubu wspaniałego człowieka, sportowca trenera, mentora w osobie Marka Cieślaka. Ten wspaniały żużlowiec od lat siedemdziesiątych kiedy to poznaliśmy wielki talent tego sportowca do dnia dzisiejszego zaskakuje sobą i zachwyca wszystkich fanów czarnego sportu, a na poparcie tych słów należy przytoczyć sukcesy i osiągnięcia tego utalentowanego żużlowca;
Data dodania: 2 wrzesień 2016

Impreza klubowa BLACHOWNIA RALLY 2016 to impreza integracyjna skierowana do osób zmotoryzowanych, które w formie zabawy będą mogły zaprezentować swoje umiejętności za kierownicą bez uszczerbku dla swoich aut. Cały czas uczestnicy poruszają się zgodnie z przepisami ruchu drogowego zachowując szczególną ostrożność na próbach sprawnościowych.
Data dodania: 23 sierpień 2016
Koleżanki i koledzy naszego Automobilklubu Jurajskiego. 27 sierpnia (sobota) na lotnisku Rudniki od godz 10-15 -ej organizujemy nasz cykliczny trening połączony z grillem. Pamiętajcie zabrać ze sobą jak zawsze dobry humor i swoje cacuszka.
Data dodania: 23 sierpień 2016
Film promocyjny sekcji 4x4
Data dodania: 7 sierpień 2016
TUNING SAMOCHODOWY; to jeden z trendów współczesnej motoryzacji, który szczególnie zyskuje na popularności. Mimo, ze w kraju tuning dość widocznie wykonuje się od wielu wielu lat, to od niedawna przestał być jakby zarezerwowany dla rajdów, wyścigów, a bardziej sposobem na poprawę osiągów, bezpieczeństwa oraz wyglądu samochodów jeżdżących naszymi ulicami każdego dnia.
Data dodania: 2 sierpień 2016
Nowy bolid F1 stworzony przez studentów Politechniki Poznańskiej. Poniżej tekst zaczerpnięty ze strony "wrc.net.pl"

"Zupełnie nowa konstrukcja, zmieniony rozmiar kół, pakiet aerodynamiczny, redukcja masy pojazdu – to tylko niektóre szczegóły techniczne Bolidu Formuły Student, który został od podstaw skonstruowany przez studentów Politechniki Poznańskiej i który swoją światowa premierę miał w Poznaniu, na terenie Fabryki Volkswagen Poznań w Antoninku.
Data dodania: 29 lipiec 2016
  Zapraszamy wszystkich fanów modeli RC do dołączenia do grupy fanatyków tych "zabawek"Jako klub rozwijający sie już na starcie pragniemy namwiać do propagowania rozwoju tematyki RC Modeli .Idąc na przeciw wszystkim posiadaczom modeli sterownaych radiem zarówno z napędem elektrycznym jak i spalinowym składamy propozycje zrzeszania się pod sztandarem Automobilklubu Jurasjkiego aby wspólnymi siłąmi organizować imprezy wysokiej rangi,Nasi koledzy którzy startujac w Mistrzostwach Polski HPI czekać bedą na wspólpracę  

tel kontakt 502201872
zebrania klubowe pierwsza środa miesiaca oraz ostatnia środa miesiąca godz 18 00 Pałąc ślubow ul.Focha 19/21

Data dodania: 29 lipiec 2016
Wiele osób odkrywa w sobie żyłkę do motoryzacji, ale jest tez grupa, która idąc dalej zakochuje się w autach zabytkowych. To zapewne magia i duch jaki w tych autach sprawia, że są one takie wyjątkowe tak wyróżniają się na drogach i wszędzie gdzie się pojawią. Być może prestiż jaki wynika z posiadania tych wiekowych aut i ich ceny sprawia, że dla wielu osób są takim celem samym w sobie.
Data dodania: 28 lipiec 2016
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio