Wiele ostatnio się dzieję w świecie medialnym po przeprowadzeniu przez Automobilklub Jurajski pierwszego "Treningu Asów". na portalach społecznościowych, radio oraz w prasie ukazują się artykuły potwierdzające, jak profesjonalnie do organizacji imprez podchodzi Automobilkub Jurajski, jak wielkie jest w stanie organizować przedsięwzięcia oraz jakie przesłanie niesie dla wszystkich maniaków czterech kółek. Poniżej przykładowy artykuł jaki ukazał się w "Życiu Częstochowy"
Data dodania:
I rajd Samochodowy Blachownia Rally 2016 zakończony. Impreza poprowadzona logistycznie  przez Nasz automobilklub jurajski na terenie gminy Blachownia w  skład,  którego weszło 6 prób sprawnościowych zgromadził na starcie 15 załóg, jakie pojawiły się na terenie stadionu OSIR  w Blachowni będącego startem oraz metą rajdu. Dzięki wspaniałej współpracy, jaka trwa  pomiędzy klubem naszym a władzami gminy Blachowni można było poprowadzić tą imprezę nawigacyjno -sprawnościową.
Data dodania:
Nowy bolid F1 stworzony przez studentów Politechniki Poznańskiej. Poniżej tekst zaczerpnięty ze strony "wrc.net.pl"

"Zupełnie nowa konstrukcja, zmieniony rozmiar kół, pakiet aerodynamiczny, redukcja masy pojazdu – to tylko niektóre szczegóły techniczne Bolidu Formuły Student, który został od podstaw skonstruowany przez studentów Politechniki Poznańskiej i który swoją światowa premierę miał w Poznaniu, na terenie Fabryki Volkswagen Poznań w Antoninku.
Data dodania:
Załoga Piotr Witkowski -Romuald Nowakowski wywalczyła  w Szombierki Rally  Cup   startując honda 1.6 cm3 zajmując  w swojej klasie 3 miejsce tracąc po zaciętej walce 1 sekundę do drugiego miejsca na podium.
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio