Super waleczny Tomasz Łoza jako jedyny reprezentant Automobilklubu Jurajskiego zdobywa doświadczenie w walce z zawodnikami z dużym doświadczeniem w dużo mocniejszych autach .Mimo tych różnic bardzo dobre 6 miejsce w klasyfikacji generalnej wyścigu rokuje dobrze w karierze tego  zadziornego kierowcy w tak kontaktowej dyscyplinie sportów motorowych jakim jest rally -cross.Teraz zostaje trzymać kciuki jeszcze  mocniej za dalsze występy Tomka ciesząc się wraz z nim z jego wyników  
Data dodania:
Kolejna ruda za Nami kolejna rywalizacja dokonała selekcji wśród uczestników/zawodników ,kolejne zdobyte doświadczenia dla uczestników jak i organizatora czyli krok do przodu w kwestii organizacji imprez i postrzegania potrzeb z tym związanych.Cieszy jedna kwestia najbardziej; zadowolenie samych uczestników ,które sprzyja milej atmosferze  podczas zawodów oraz buduje ciekawe relacje między zawodnikami do których dopisuje kolejny nowy  uczestnik .Co stanowi dobre rokowania w kwestii rozwoju tak młodego klubu a dla działaczy i samych członków to powód do dumy oraz zachęta do dalszego działania  
Data dodania:
Tegoroczna edycja Rajdu Polski WRC już od wiosny stała się celem wyjazdu integracyjnego dla członków AKJ ,dlatego każdy komu ten termin rajdu spasował mógł oglądać na żywo zmagania najlepszych zawodników rajdowych z całego świata .Nasza ekipa od czwartku do niedzieli czyli cały czas trwania rajdu kibicowała zawodnikom a zwłaszcza Naszym reprezentującym Polskę w tym najbardziej Łukaszowi  Pieniążkowi /Przemysławem Mazurem .Ten bardzo waleczny zawodnik pokazał lwi pazur walcząc cały czas swym dobrym tempem zdobywając kolejne doświadczenia oraz serca kibiców .Brawo za upór i serce do walki.
Data dodania:

Z przykrością informujemy iż niedzielna impreza organizowana przez Automobilklub Jurajski zostaje odwołana ze względu na utrudnienia w zabezpieczeniu z racji targów lotniczych w dniach 27-28 maja na płycie lotniska.
Data dodania:
Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich członków Automobilkulubu Juraskiego na fantastyczne spędzenie czasu w rodzinnej atmosferze przy ognisku i zabawie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 22 stycznia 2017 r. na lotnisku Rudniki. Start o godzinie 11.00. Prosimy o zabranie ze sobą dobrego humoru i pozytywnego nastroju. Gwarantujemy mega dawkę śmiechu, szczyptę rywalizacji oraz niezapomniane chwile.
Data dodania:
Jako szef Automobilklubu jurajskiego, którego okres  istnienia  od założenia to zaledwie 5 miesięcy  pragnę podziękować wszystkim sponsorom dobroczyńcom osobom, jakie wspierały wspierają i wspierać będą nasz AKJ w jego działaniu na niwie motosportu oraz propagowania bezpieczeństwa na drodze.
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio