Miło nam polecić wyroby tej zacnej i renomowanej Firmy, która w branży  od 1983 roku, kiedy to wyprodukowano w ATT pierwszą alufelgę dedykowaną do Fiata 126p.Od pionierskich czasów do
dziś ,kiedy firma  posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczno-inżynieryjną, wyspecjalizowany park maszynowy oraz 41-letnie doświadczenie, w związku z czym obręcze powstają w oparciu o profesjonalizm i polski kapitał. Obszerna paleta wzorów charakteryzuje się wyważonym stosunkiem ceny do jakości, co jest szczególnie istotne w gąszczu wątpliwej jakości, tanich felg ze wschodu. Firma choć niewielka, jednak ugruntowała sobie wysoką i pewną pozycję na rodzimym rynku oraz uznanie wśród kooperantów zagranicznych, dla których wielokrotnie produkowała skomplikowane technologicznie serie felg. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasze produkty cieszą się uznaniem tysięcy europejskich kierowców.
Zatem na progu okresu zmian ogumienia i kół godna to polecenia Firma, której wyroby wspaniale sprawdzają się w motosporcie. Polecamy   
Data dodania:

Witając serdecznie w nawiązaniu do zapowiedzi Naszych zamieszczamy kalendarz imprez Automobilklubu Jurajskiego na sezon 2024 . Zapraszamy serdecznie także na Nasze cykliczne imprezy szkoleniowe; " hulajnoga elektryczna bezpieczniej ", Obsługa gaśnic samochodowych, pierwsza pomoc ,    akademie młodego kierowcy  oraz eventy klubowe i treningi .
            6 kwietnia I Championat super sprint Wyrazów
            11 maj   II Championat super sprint Wyrazów
             8 czerwca III Championat super sprint Wyrazów
             3 sierpnia IV Championat super sprint Wyrazów
    28 września VI Międzynarodowy super sprint o puchar Prezydenta Częstochowy 2024

Dziękując za liczną pomoc wielu osób w organizacji imprez zapraszamy do wspierania także  w tym roku, za co już teraz pięknie dziękujemy.
Data dodania:
Podsumowując kolejny pracowity sezon automobilklubu Jurajskiego niezmiernie miło jest podziękować wszystkim aktywnym członkom za ich społeczne zaangażowanie. Za  ich cenny czas, bo kosztem często osobistych obowiązków i zajęć, dzięki czemu było możliwe realizować klubowe cele postanowienia ku radości i zadowoleniu wielu osób. Zarówno fanów klubu ,zawodników , Władz Miasta , Mediów i wszystkich wspierających Nasze pomysły. Takie zaangażowanie i podejście do wszystkiego co tworzymy było jest i będzie jedną z form wspierania i współtworzenia w przypadku Naszego klubu ,którego statut i tym samym  cele mogą być  realizowane w oparciu o prace społeczne i wszelkiego rodzaju dotacje sportowe. Dlatego teraz raz jeszcze  pamiętając o tych wszystkich, dziękujemy gorąco za Wasz wkład za zaufanie obiecując jednocześnie dalszy zapał w tworzeniu i promocji  motosportu , szerzenia zasad BRD , klubu, Miasta regionu w kolejnych latach. Zapraszając do współpracy wszystkich , którym na sercu leży rozwój dobrze pojętego motosportu oraz promocji Naszego wspaniałego Miasta.

  z pozdrowieniami  świątecznymi i na nowy rok  szczęścia
                     zdrowia i radości

                  Automobilklub Jurajski

Data dodania:
!!!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!!

Z powodu małej frekwencji zgłoszeń impreza, która ma się odbyć 16 grudnia 2023, zostaje odwołana zgodnie z zapisem w regulaminie.

Data dodania:
Końcówka roku sezonu i wytężonej pracy Naszych aktywnych koleżanek, kolegów i wszystkich,  którzy wspierają  Nas bardzo bo sami opierając działania wszelkie na pracy społecznej pomagają społecznie tworzyć kolejne wydarzenia. Co w przypadku Naszego klubu jest tak doceniane bardzo i szanowane. Dlatego miło Nam będzie spędzić po raz kolejny  wspólnie czas prowadząc zawody i tym samym bawiąc się wspólnie i ciesząc razem. A po zakończeniu przy wspólnym ognisku ogrzać się i powspominać cały sezon i nie tylko. A póki co zapraszamy do lektury i celebrowania OA.
-
Pragniemy przypomnieć o możliwości odwołania zawodów zgodnie z zapisem regulaminowym ,który mówi  że w przypadku braku minimum zgłoszeń do dnia 14 go grudnia  na zawody które odbędą się  16 grudnia organizator ma prawo odwołać całkowicie super sprint
 
Data dodania:
 Gratulując raz jeszcze  zawodnikom sportowej postawy pełnej rywalizacji wg zasad i przepisów PZM oraz wszystkim sponsorom zaufania do AKJ od lat. Władzom Miasta za Patronat w osobie Pana  Krzysztofa Matyjaszczyka Prezydenta  Miasta Częstochowy.  Kibicom, że nie zawiedli jak zawsze, wszystkim Służbom i osobom prywatnym za wsparcie i zaangażowanie a Gościom specjalnym za ich obecność, która  nobilitując  imprezę. Przybliżyła sylwetkę genialnego Olusia Pelikańskiego, o którym za sprawą miedzy innymi Naszej imprezy automobilklubu Jurajskiego  i zaufania w trud  ich pracy teamu Pelikanskich wraz z Pawłem Dytko usłyszał ponownie cały świat rajdowy.

oto wyniki ; Klasyfikacja kierowców Amatorów ( bez licencji )
                  I Klasa do 1150 cm3

1. K. Wieczorek /J. Wojdyła
2. M. Warowicki / F. Juda
3. M. Bojarski/ T. Bojarski
  4. B. Dąbrowski / M. Gawron
  5. A. Bajer / A. Kwiecińska
  6. B. Grzybek / M. Szostek

                II Klasa  do 1400 cm3
1.R.Woznica / P. Ludwicka
2.K. Słabikowski / B. Mirecki
3.R. Olszewski / D. Kaczorowski
   4. C. Kozłowski/ A. Dobczyński
   5. D. Kijewski/ O. Kijewski

                III Klasa do 1600cm3

1.Ł. Zieliński / D. Stasiak
2. A. Krasa / G. Krasa
3. A. Zgajewski / F. Konieczko
   4,H. Sokorski / M. Sikorski

              IV Klasa do 2000 cm3

1. A. Soldecki / A.Bartkowski
2. R.Pruszek / P. Gąszczyk
3. P. Kobiński /M. Pala

              V Klasa powyżej 2000cm3
1. M. Zajdel / P. Rurarz
2. O. Ostrowicz / M. Nanys
3. A. Jugowski / M. Podsiadło
   4. O. Kobyłkiewicz / B. Gosławski
   5. E. Kostyrka / P. Kostyrka
   6. M. Głuszek / O.Świtała
   7.M. Borycki / B. Morawski

              Klasa RALLY N3

1. B. Nowakowski /M. Jankowski
2. M. Sobczyk / J. Moderski
3. R. Kupczyk / F. Kupczyk

  KLASYFIKACJA GENERALNA v JSS  2023 roku ;

1. M.Zajdel / P. Rurarz  (toyota Yar. GR)
2. O. Ostrowicz / M. Nanys ( subaru legacy )
3. A. Jugowski / M. Podsiadło ( toyota Yar. GR )
  Klasa Legend

1.D. Pierzchała/ P. Lemczak
2. F. Tollefsen / K. Nowakowska

  KLASA Licencjonowany

II Klasa ;  1.  P. Sitek / M. Cianciara

III Klasa ;     1. Z. Karsai / S. Szilagyi

               2. F. Bogdan / F. Csaba

IV Klasa ; 1.   K. Kawalec / P. Kawalec  


                    GOŚC SPECJALNY

TEAM  młody Pelikańśki z Olusiem Pelikańskim  w roli głównej w
              Toyota Gr Yaris DYTKO PROTO SPORT

 ponadto przekazujemy serdeczne gratulacje i pozdrowienia od
przesympatycznego Miko Marczyka, któremu tym razem obowiązki
nie pozwoliły na obecność zapowiadana na imprezie. Podobnie
jak i Naszemu Mistrzowi Panu Sobiesłąwowi Zasadzie. Ale jak
zapewnienia nadesłane  potwierdzają widzimy się przy okazji
następnej równie ważnej imprezie ak Jurajskiego    
 

 https://czestochowa.naszemiasto.pl/jurajski-super-sprint-
2023-wyscigi-samochodowe-u-stop/ga/c2-9510115/zd/85797415  

 https://czestochowa.naszemiasto.pl/v-jurajski-super-sprint-
przejechal-ulicami-czestochowy/ga/c1-9509781/zd/85786033
 


               
                   
Data dodania:
Drodzy klubowicze tak na gorąco w pigułce, ale jak dobrej za sprawą Marcina Zajdla pomysłowości i pewnej ręki Martina. Który od kiedy tylko pamięć sięga, miłość do  motosportu godzi z  ujęciami aparatu. Zatem siadamy wygodnie przed swoimi komputerami i raz jeszcze lecimy  .... Niech to będzie chwila przyjemności dla zawodników i wspaniałych sponsorów ,których zajawka motoryzacyjna nie pozwala odpuszczać takich okazji do zaprezentowania się szerszemu gronu miłośników motoryzacji. Nawet nie używając specjalnie banerów przez skromność swoja wielką. I tutaj wielkie Nasze  słowa uznania dla ;
Krotoski / ATT /AUTO SERVIS / TEC2000 / Fmic.pl / SOBCZYK Kombat/
Omega transport / trofea.pl / FOX / USZYJĘ NA MIARĘ / PALCE LIZAĆ/ DWT Motors/ Promocja UM / KALPLSAT /  Miasto sportu /

https://www.youtube.com/watch?v=tLK3eVg7EE4

 
Data dodania:
Kolejna edycja już piąta automobilklubu Jurajskiego ścigania ulicami miasta za Nami, wpisując się na trwałe w historii imprez Naszej Częstochowy.
Tradycyjnie wielu wspaniałych zawodników, ich na dobrym poziomie rywalizacja sportowa, ciekawe układy trasy, miła atmosfera zarówno  w gronie zawodników jak i kibiców. To wszystko  stało się wręcz normom kolejnych edycji jakie za Nami. Natomiast tegoroczna jak zawsze objęta  serdecznym patronatem Prezydenta Częstochowy, wzorcowym nadzorem i wsparciem  wielu Służb, ogromnym sztabem dopomagających imprezie Urzędników Naszego Miasta, oraz szeregiem popierających Nasze starania  zacnych Firm Częstochowskich   zaserwowała wszystkim szereg nowinek zarówno sportowych i logistycznych.
I tak;  nowa nitka trasy sportowej "Jackowa" pozdrawiamy WRD Policji
przybyłe załogi z Węgier oraz Norwegii
kierunek ten jako nowe wyzwanie i trafione.
Nowa lokalizacja w al. Henryka Sienkiewicza ( ukłon Naszego klubu wobec mieszkańców III N.M.P czyli eliminacja utrudnień w przemieszczaniu)
A w temacie Gości specjalnych ; HIT Motoryzacyjnego kwiatu b. Młodych czyli Olusia -Aleksandra Pelikańskiego  w swoim GR sportowo na bardzo wysokim poziomie i rodzinnie z wielką troską i dbałością szczegółów.
Tego  przesympatycznego chłopca złączonego z motosportem poprzez genialnego Tate kierowcę rajdowego  mogli podziwiać oklaskując kolejne przejazdy zgromadzeni Częstochowianie. Takie sytuacje i  chwile  zadowolenia wszystkich obecnych, sprawić mogą że zapomina się o trudach tworzenia i wszystkich zdarzeń zaskakujących organizatora. Dlatego Nasz młody stażem klub pragnie raz jeszcze serdecznie podziękować za wspieranie Nas
wszystkim zaangażowanym  tworzenie  tego widowiska;
-Salon Krotoski -SKODA
-ATT ALUFELGI
 -SOBCZYK SALON  
 -Auto-Servis Zajdel
 -KLIMAS
 -Fmic.eu
 -OMEGA Transport
  TEC2000
 -sklep rajdowy RS
 -IZI SPORT
 -WORD Częstochowa
 -Trofea.pl
 -FOX studio
 -Tornado
 -VELEX
 -EDPOL
 -KALPLAST
 -miasto sportu
Medialnie;
-Patronatem TV Katowice
- TV Orion  
 -RADIO JURA
Specjalne podziękowania także ślemy do;

Funkcjonariuszy WRD  Policji w Częstochowie , Straży Pożarnej i Miejskiej, Ochrony , Szkoły ZSSB , Urzędnikom MZD w Częstochowie jak i Urzędu Miasta, wszystkim wolontariuszom, Sędziom zawodów,
,delegatom PZM, wszystkim fotoreporterom kibicom. A zawodnikom zarówno finalnie  szczęśliwym stojącym na podium jak i smutniejszym poza Nasze podziękowania i kolejne zaproszenia na imprezy Naszego klubu

     Nieobsługiwany format pliku
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio