Zarząd Automobilklubu Jurajskiego przypomina o uregulowaniu składek członkowskich na rok 2020 w terminie do końca grudnia 2019 .Przypominamy ,że ważność kart to okres od stycznia do grudnia każdego roku składkowego .
Data dodania:

Zgloszenie-Sprint-AKJ (1)
Karta-OA_i_BK_AKJ (1)
Data dodania:
  Zapraszamy na III Jurajski Super Sprint i tym samym okazję do wykazania się w roli zawodnika moto sportu
Data dodania:

Minione edycja wykształciły tradycję zapraszania do udziału w imprezie tej Gości Specjalnych ze świata Motosportu w tym przesympatycznego Łukasza Pieniążka kierowcy z WRC 2 w swoim aucie rajdowym Śkoda R5 .Którego talent i ambicja pozwalały mu sięgać po podium w WRC 2 .A zawodnicy i publiczność za każdym razem mogli podziwiać jego technikę jazdy i móc na żywo zobaczyć jak wygląda obsługa servis auta z Mistrzostw Świata .
Każdy start Łukasza dostarczał wiele atrakcji i rosnącą przy tym adrenalinę zachęcając zawodników do rywalizacji .Grono Gości Specjalnych pięknym stylem jazdy w Polonezie 2000 reprezentował wspaniały kierowca rajdowy ,wyścigowy i rally crossowy ,16-to krotny Mistrz Polski Adam Polak .Z racji osiągnięć i swojej skromności wrodzonej ten genialny kierowca za każdym razem kiedy startuje budzi wśród publiczności wielki zachwyt i szacunek będąc chodzącą ikoną motosportu .Kolejna Gwiazda motosportu jak zaszczyca swoją obecnością kolejne edycję ulicznego klasyka AKJ jest Robert Herba -Mistrz Polski rajdowy, kaskader zawodnik z wielkim sercem .
Także tegoroczna edycja szykuje niespodziankę personalną z górnej półki .Organizatorzy super sprintu są ogromnie wdzięczni przybywającym w charakterze kibiców -obserwatorów na wyścig wielu zacnym kierowcom z tytułami MP w tym Mirosłąwa Krachulca ,Bogdana Krachulca ,Henryka Pinisa ,i wielu wielu innych .To pokazuje jak potrzebne było zorganizować tego rodzaju imprezę motoryzacyjną ,która promuje Nasze Miasto za pośrednictwem motosportu jak i Automobilklub Jurajski i sam motosport .
Organizatorzy tegorocznej III edycji mają świadomość tworzenia się tym samym tradycji w Naszym mieście co nawiązuje do zacnej dawnej historii sportu samochodowego w Częstochowie.
Pragniemy podziękować wszystkim zawodnikom z minionych edycji za ich udział i rywalizacje tworząc w ten sposób przedstawienie zapadającej na długo w pamięci .Tym milej nam jest już teraz zaprosić ponownie do udziału w tegorocznym sprincie wszystkich kierowców dla których szykujemy kilka niespodzianek zarówno co do trasy i samej formuły imprezy pragnąc polepszać standardy trafiając w oczekiwania zawodników co było możliwe dzięki przeprowadzonym rozmowom z nimi w tym temacie .
Zapraszamy również kibiców sympatyków motosportu do śledzenia informacji związanych z imprezą w ramach których będziemy losowo wybierać i przypominać sylwetki samych zawodników .
Data dodania:
Automobilklub Jurajski wraz z Automobilklubem Tyskim i Automobilklubem Tomaszowskim zapraszają na kolejny sezon z MPSS 2019. Tegoroczny cykl przeprowadzony zostanie w nowych konfiguracjach terenu z wieloma ciekawymi wątkami oraz nowymi sponsorami. Cykl składający się z czterech rund zakończony zostanie wzorem roku ubiegłego galą wręczenia nagród i podsumowaniem sezonu 2019. Serdecznie zapraszamy zawodników do wzięcia udziału w cyklu oraz do współpracy podczas trwania kolejnych rund inne kluby oraz wszystkie osoby zainteresowane sportem samochodowym.

W załączniku regulamin ramowy MPSS na sezon 2019.

Pobierz Regulamin Ramowy MPSS
Data dodania:
Zdjęcia z rozdania nagród podczas gali MPSS
Data dodania:
W załącznikach do pobrania dokumenty na najbliższą rundę MPSS organizowaną 12 sierpnia na Rudnikach
Data dodania:


AKJ odwołuje sprint jaki miał być 17 czerwca jako jedna z 8 imprez AKJ w sezonie 2018 .Jedynym powodem odwołania imprezy jest nagromadzenie imprez w bliskich terminach w innych klubach i chęć udziału Naszych zawodników w nich co stawiało zawodników pod murem wyboru czego pragnęliśmy uniknąć z racji wielu imprez jakie z AKJ .Za utrudnienia przepraszamy zapraszając na kolejne imprezy w tym 24 czerwca MPSS II runda
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio