TABELA WYNIKÓW CHAMPIONATU 2024
                  
Automobilklub Jurajski raz jeszcze gratuluje zawodnikom podium jak i samej sportowej rywalizacji w miłej koleżeńskiej atmosferze od początku do końca. Wielkie podziękowania dla Fanów i członków  AKJ w osobach Team Seweryna & Przyjaciele, dzięki, którym  dostarczony super camper stworzył genialne warunki do pracy biura. Co w tak polowych warunkach toru jest niesamowitą pomocą dla organizatora i sędziów. Innym miłym gestem wobec pracy Naszej pracy  podczas imprez jest przekazany z rąk TEAM GABIZKI SUBARU  na nagrody fotel rajdowy od firmy MIRCO-  Dziękujemy gorąco jak i wszystkim Sędziom za wykonaną pracę na rzecz dobrego i sprawnego przebiegu imprezy, niezawodnej Straży Pożarnej OSP GNASZYN za merytoryczne wdrażanie BRD zabezpieczenie medyczne.     .     



                       CHAMPIONAT 2024  

                       RUNDA  I / II           
           KLASYFIKACJA kierowca / pilot

miejsce /  kierowca  / pilot     / samochód       / punktacja              
...............................................................
             klasa I poj. do 1150 cm3

1.Bojarski Michał / Bojarski Jakub     FIAT 126P      / 25/19
2.Berent Grzegorz / Martin Katarzyna   Fiat SC        / 22/22
3.Warowicki Marcel/Pasterniak Benedykt/Juda MICRA     / 19/14
4. Salecki Dariusz / Mendrok Marlena FIAT 126p.       /- /25
5.Bojarski Jakub/ Bojarski Michał FIAT 126p.          / - /19

           Klasa II poj. do 1400cm3

1.Woźnica Radosław / Patrycja Ludwicka SUZUKI SWIFT   / 25/25
2.Olszewski Rafał/ Kaczorowski Daniel FIAT CC         / 19/19   
3.Słabikowski Krzysztof / Zieliński Łukasz FIAT SC    / 16/22
4.Foksowicz Jakub / Berent Grzegorz VW POLO           / 12/16
5.Zgajewski Łukasz / Kocieczko Franciszek HONDA CIVIC / 22/XXX
6.Siwek Mateusz/ Siwek Joanna HONDA CIVIC             / 14/-
7.Foksowicz Wadim/ Foksowicz Jakub POLO               /- / 14
8.Kijewski Damian /Kijewski Oskar FIAT SC             /- /12
9.Grolik Emilia/ Grolik Maja FIAT SC                  /- /10
10.Dąbrowski Bartłomiej/ Bojarski Jakub FIAT SC       /-/ XXX

           Klasa III poj. do 1600cm3
   
1. Zieliński Łukasz / Stasiak Dawid PEUGEOT 206     /25/19
2.Stasiak Dawid / Zielinski Łukasz PEUGEOT 206     /14/22  
3. Wijaczka Daniel / Tomalski Robert CITROEN SAXO   /19/12
4. Sidoruk Marcin / Półtorak Łukasz HONDA CIVIC    / 6/25
5. Puchała Seweryn / Wijaczka Daniel CITROEN SAXO   / 16 /7
6. Cnota Artur/ Kawalec -Cnota Milena HONDA CIVIC  / 7 /16
7.Krasa Andrzej / Krasa Alicja  CITROEN C2          / 22/-
8. Kawalec-Cnota Milena / Cnota Artur HONDA CIVIC  / 10 /6
9. Aleks Zgajewski / Franciszek Konieczko HONDA CIVIC /XXX /14
10. Sikorski Hubert / Sikorski Mateusz CITROEN SAXO  /12/-
11. Pietkiewicz Dominik/Alaszewski Axel  C2          /- /10
12.Tomalski Robert/ Wijaczka Daniel CITROEN SAXO     / 8 /-
13.Cieślewicz Adam/Bartłomiej Cieślewicz Honda       / -/8


       Klasa IV poj do 2000cm3  
1. Madej Sergiusz / Ludwicka Patrycja BMW E36   / 25/25
2. Biłek Julia / Biłek Witold BMW 316 TI        / 16/ 22
2. Zaremba Michał / Owczarek Piotr HONDA CIVIC  / 22 /-
3. Pietrzyk Jakub/ Pietrzyk Artur RENAULT CLIO  / 19 /-
5.Witold Biłek / Julia Biłek BMW 316 TI         /- /19

        Klasa V powyżej 2000cm3
1.Stojek Krzysztof / Matuszewski Szymon SUBARU IMPREZA / 25/19
2. Marcin Zajdel/ Stańczyk Robert TOYOTA GR            /- /25
3. Cieślewicz Bartłomiej / Małgorzata Zagórska         /-/ 22

                Klasa Rally N3

1. Kupczyk Robert / Dąbrowski Bartosz /  Twingo 2     /22/25   
2.Cieślewicz Bartłomiej/Zagórska Małgorzata Twingo 2 /25/-
3. Robert Tomalski / Piotr Owczarek Twingo 2          /-/22
Data dodania:
Reklama

Realizacja: Shile Design Studio